Ideálne pohostenie pre silvestrovskú návštevu!

Pizzu miluje snáď každý. A teraz sa s ňou môžete aj podeliť! Dr. Oetker ponúka minipizzu podľa overenej receptúry pizze Ristorante. Vyskúšajte 9 minipízz namiesto jednej veľkej pizze a vymeňte klasické jednohubky za rozkošné minipizze. Tenké chrumkavé cesto a bohatá obloha sa stanú zárukou úspechu teplého pohostenia na blížiacich sa silvestrovských oslavách či rodinných stretnutiach. Pizzu Ristorante Piccolissima nájdete v troch chutných variantoch. A párty môže začať!

pohostenie Niet nad overenú klasiku

Radi skúšate nové veci, avšak na klasické chute nedáte dopustiť? Pre vás je pizza Ristorante Piccolissimo Prosciutto            Dr. Oetker ako stvorená. Predstavte si deväť chutných, bohato obložených minipízz, ktoré spájajú chuť bravčovej šunky, mozzarely, ementálu a paradajkového základu na chrumkavom tenkom ceste. Chrumkavé cesto, bohatá obloha a kvalitné suroviny – to je jedinečná minipizza Ristorante. 

Odporúčaná maloobchodná cena Ristorante Piccolissima Prosciuto Dr. Oetker (216g): 2,89 – 2,99€

pohostenieSyr, syr a ešte raz syr

Milovníci chutných syrov, zbystrite pozornosť! Pizza Ristorante Piccolissima Tre Formaggi Dr. Oetker je lahôdka, ktorá na chrumkavom tenučkom ceste a paradajkovom základe nesie chuť mozzarely, ementálu a tvrdého syru. Syrová pizza Ristorante sa stane zárukou úspechu teplého pohostenia pre každú návštevu alebo silvestrovskú oslavu. Vyskúšajte! 

Odporúčaná maloobchodná cena Ristorante Piccolissima Tre Formaggi  Dr. Oetker (216g): 2,89 – 2,99€

pohostenie

Minipizza na smotanovom základe

Kvalitná šunka, syr mozzarela a lahodná smotana. Ristorante Piccolissima Prosciuto e Crema Dr. Oetker je ďalšou chutnou minipizzou, ktorá nielen svojou veľkosťou, ale i chuťou prináša zážitok z lahodnej pizze ako v pravej talianskej reštaurácií. Vyskúšajte ako chutí klasická pizza prosciutto ozvláštnená výbornou smotanovou omáčkou. Prajeme vám dobrú chuť!

Odporúčaná maloobchodná cena Ristorante Prosciutto e Crema Dr. Oetker (216g): 2,89 – 2,99€