SPÄŤ
PR-servis

Jogurtové ochladenie s nádychom malín – to je Joghurt Schnitte Raspberry!

Od: Henrieta Karabova 16.8.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Joghurt Schnitte RaspberryRadi si na desiatu dáte niečo ľahké, najlepšie v kombinácii s vašim obľúbeným ovocím? Skúste to teraz malinovo s novou edíciou jogurtových tyčiniek Joghurt Schnitte Raspberry. Neodolateľné spojenie vychladenej ľahkej piškóty a lahodnej jogurtovej náplne s osviežujúcou malinovou vrstvou vám obzvlášť v letných mesiacoch príde na chuť. Vďaka svojmu zloženiu je tyčinka ideálnymi raňajkami či desiatou „do vrecka“.

Spoločnosť Ferrero minulý rok priniesla, na trh s chladenými tyčinkami, novinku Joghurt Schnitte, ktorá sa ukázala byť rýchlym a osviežujúcim riešením ako desiata či raňajky, keď práve nemáte čas nazvyš. Tento rok prichádza s inovovaným variantom tejto pochúťky, Joghurt Schnitte Raspberry – ideálnym doplnkom jedálnička pre všetkých milovníkov malín a malinových príchutí.

Joghurt Schnitte Raspberry tvoria dva plátky kakaových piškót, medzi ktorými sa ukrýva ľahký jogurtový krém s nádychom malín. Chladená novinka Joghurt Schnitte Rapsberry doplní telu potrebnú energiu a je tak ideálnou rýchlou desiatou „do vrecka“, ktorú si môžete dať napríklad cestou do práce, do školy či na výlet.

Po minuloročnom uvedení Joghurt Schnitte na slovenský trh sa nám potvrdilo, že ide o príjemné spestrenie pre všetkých, ktorí by občas radi vymenili cereálnu tyčinku za niečo iné. Tento rok preto prichádzame s novou príchuťou Joghurt Schnitte Raspberry. Tú milovníci ľahkých desiat nájdu medzi chladenými pochúťkami,“ uviedla Jana Špačková, marketingová riaditeľka spoločnosti Ferrero.

Joghurt Schnitte Raspberry

Joghurt Schnitte Raspberry nájdete v obchodoch od augusta 2017.

womangalérie VŠETKY