Klinika YES VISAGE uvádza: HYALURON ELIXIR

Klinika YES VISAGE uviedla na český a slovenský trh unikátne vyvinutý prípravok HYALURON  ELIXIR, kvalitný produkt, vyrobený zo 100% čistej bioaktívnej kyseliny hyalurónovej vo forme roztoku pre vnútorné použitie.

História kyseliny hyalurónovej sa začína písať v 30. rokoch minulého storočia, ale až v roku 2000, kedy sa jedna zvedavá reportérka dozvedela, prečo obyvatelia japonskej dedinky Yuzuru Hara majú aj vo vysokom veku (napríklad aj 90 rokov!) pleť bez vrások, ohybné kĺby, zdravé, husté vlasy a sú napriek veku plní energie a zdravia, začal sa o dôvody zaujímať celý svet. Zistila, že za týmto úkazom stojí špeciálna miestna strava, zabezpečujúca v tele veľké množstvo kyseliny hyalurónovej. Práve kyselina hyalurónová je tou zázračnou prírodnou látkou, ktorá v starostlivosti o zdravie a pleť hrá nezameniteľnú úlohu. 

Kyselina hyalurónová (HA) je zložený biokompatibilný polysacharid, ktorý sa používa
v modernom tkanivovom inžinierstve a lekárstve. Kyselina hyalurónová tvorí jednu
z hlavných zložiek medzibunkovej hmoty. Je súčasťou spojivových, slizničných a nervových tkanív. Vo veľkom množstve sa nachádza v očnom sklovci, synoviálnej tekutine, koži
a v miestach jej degradácie, teda v pečeni a slinivke. Mladá pleť kyselinu hyalurónovú prirodzene obsahuje, zabezpečuje v nej vlhkosť, vytvára plný mladistvý vzhľad, chráni pokožku pred UVB lúčmi a podieľa sa na oprave tkanív.

 S vekom v organizme kyselina hyalurónová ubúda a je vhodné ju dopĺňať. Hlavným prínosom je hydratácia, celkové omladenie pleti, zvýšenie pružnosti a sily pokožky. Kyselina hyalurónová však nepomáha len v estetickej medicíne, ale tiež v gynekológii, oftalmológii, ortopédii a ďalších medicínskych oboroch.   

Len 13 kvapiek HYALURON ELIXIRU s obsahom koncentrovanej kyseliny hyalurónovej denne dokáže mimoriadne zmierniť príznaky a efektívne spomaliť starnutie. HYALURON ELIXIR výrazne hydratuje pokožku, tkanivá a celý organizmus z úplného vnútra tela. 

HYALURON  ELIXIR obsahuje vysokú koncentráciu farmaceuticky spracovanej kyseliny hyalurónovej s rôznymi molekulovými hmotnosťami, čo zabezpečuje maximálnu vstrebateľnosť a účinok produktu.

V každom mililitri HYALURON ELIXIRU je obsiahnuté 20 mg bioaktívnej kyseliny hyalurónovej.

Balenie: objem fľaštičky 100 ml

Hmotnosť: 98 g

Exkluzívne v predaji na pobočke Kliniky YES VISAGE v Bratislave.

www.yesvisage.sk/hyaluronelixir