Kráľovná krásy je už známa

Aká bola Frederikina cesta súťažou krásy Miss Slovensko?

Súťaž krásy Miss Slovensko vyvrcholila v sobotu 27.4.2019 , kedy sme napäto čakali komu odovzdá korunku krásy doposiaľ úradujúca kráľovná Dominika Grecová. Titul Miss Slovensko 2019 získala 24 – ročná pôvabná bratislavčanka Frederika Kurtulíková, ktorá prihlášku do súťaže poslala ako prvá z finálovej dvanástky. Krásnu Frederiku počas celej súťaže sprevádzal aj oficiálny sekt Hubert L’Original od spoločnosti Hubert J.E.

„Do súťaže som sa prihlásila preto, lebo som sa chcela posunúť vpred, zapracovať na sebe a svojej osobnosti. Nie preto, aby som niekomu alebo už len sebe dokazovala, že som najkrajšia, najlepšia a podobne. Byť vo finálovej 12tke si žiada viac. Byť vo finálovej 12tke si žiada chcenie byť dámou a nie len peknou tvárou či postavou. Miss Slovensko nás učí tomu, aby sme sa stali najlepšou verziou samých seba“, povedala úradujúca kráľovná krásy Frederika Kurtulíková. Počas finálového večera ste mali možnosť vidieť Frederiku na móle v krásnych šatách ale i za klavírom, na ktorom hrá od útleho detstva.

Miss Slovensko 2019 Frederika Kurtulíková v Hubert J.E. v Seredi

„Gratulujem Frederike k získaniu titulu Miss Slovensko 2019. Som rád, že jej pomáhame ako partner projektu Miss napĺňať sny a vytvárať priestor na  sebarealizáciu. Verím, že maximálne využije možnosti, ktoré sa jej vďaka kráse otvorili a bude rozvíjať a pracovať na sebe, aby mala nielen radosť zo svojich povinností úradujúcej Miss, ale predovšetkým aby si vedela nastaviť a cieľavedome napĺňať svoje ciele do budúcnosti ,“ povedal riaditeľ spoločnosti Hubert J.E. Peter Krúpa.

Aká však bola jej cesta za víťazstvom? Frederika spolu s ďalšími jedenástimi finalistkami absolvovali niekoľko aktivít, počas ktorých sa vzdelávali, učili etikete či športovali. Už vo februári si spoločnosť Hubert J.E. pripravila pre dievčatá influencer školenie so zameraním na populárnu sociálnu sieť Instagram. Súťaž Miss Slovensko je udalosťou, ktorá so sebou nesie veľa povinností, príprav ale tiež výnimočných momentov, ktoré si zaslúžia menšiu či väčšiu oslavu.

Frederika Kurtulíková na fotení so sektom Hubert L’Original.


Jedným z takýchto milých spestrení súťaže bola aj návšteva závodu Hubert J.E. v Seredi, vďaka ktorej mali dievčatá možnosť nazrieť do „zákulisia“ výroby sektu prvej mimofrancúzskej fabriky. Okrem ochutnávky sa dievčatá naučili ako sa správne otvára sekt, čo sa tohtoročnej víťazke určite zíde. Frederika získala od spoločnosti Hubert J.E., už tradične ako každá víťazka uplynulých ročníkov,  vaňu plnú sektu Hubert L‘Original, ktorý ju sprevádzal počas celej súťaže. Frederika nám prezradila, Hubert je u nich doma „stálicou“ a už po generácie nesmie chýbať na žiadnej oslave.

Víťazka titulu Miss Slovensko 2019 Frederika Kurtulíková na prehliadke závodu Hubert J.E. v Seredi s hlavným someliérom Jurajom Kordiakom

Svoju výhru si prevzala kráľovná krásy od riaditeľa spoločnosti, priamo vo vinárstve Hubert J.E. v Seredi. Okrem toho nám prezradila, že svoju prvú fľašu otvorí s ostatnými finalistkami Miss Slovensko 2019 pri kolaudácií jej nového bytu, do ktorého sa čoskoro nasťahuje. Frederika doposiaľ žila na slnečnom španielskom ostrove Ibiza, kde pracovala ako modelka a na Slovensko prišla kvôli súťaži Miss.

Riaditeľ spoločnosti Hubert J.E. Peter Krúpa pri odovzdávaní sektov Frederike Kurtulíkovej.

Frederiku čaká okrem kraľovania aj mnoho povinností, ktoré ako držiteľka titulu Miss Slovensko 2019 musí plniť. Najnáročnejšou bude príprava na svetovú súťaž Miss World, ktorá sa uskutoční v novembri v Thajskom Bangkoku. Na 68. ročníku tejto prestížnej súťaže krásy nás bude reprezentovať očarujúca Frederika, ktorá ovláda tri svetové jazyky a vďaka modelingu a tancu precestovala svet. Veríme, že počas náročného roku plného nových skúseností bude mať Frederika čas svoje úspechy osláviť so sektom Hubert L’Original. Nazdravie!