Kúsok Stredomoria prestretý aj u vás doma!

Kúsok StredomoriaPravá stredomorská kuchyňa je synonymom originality, pestrosti aj zdravia. Rôznorodá čerstvá zelenina, olivový olej či koreniny predstavujú základ stredomorskej kuchyne. Okrem toho sa nám v mysli vybavia morské príšerky, rôzne druhy cestovín, omáčok, syrové či salámové špeciality. Jednoducho znamenitý výber pre pôžitkárov.

Temperament stredomorskej kuchyne čaká na vaše objavenie!

Jedlá, nápoje i pochutiny v sebe skrývajú neopísateľný gurmánsky zážitok. Ak je vidina slnka, mora, piesku a bosých nôh ešte v nedohľadne, preneste sa do tejto pohodovej atmosféry s pomocou produktov, ktoré ponúka široký sortiment obchodného reťazca Kaufland. Pripravte si chutné cestoviny s lahodnou omáčkou, typickou pochúťkou Talianska.  Alebo máte radšej chuť na Grécky šalát s olivami, čerstvými paradajkami, cibuľou a samozrejme mäkkým zrejúcim syrom Feta? Ak hľadáte alternatívu na večer, skvelou voľbou môže byť napríklad Grécky ovčí jogurt. Nechce sa vám práve variť? Kúsok StredomoriaV Kauflande nájdete aj množstvo mrazených rýchlych jedál, ako napríklad chutnú španielsku Paellu.

V stredomorskej kuchyni sa strieda jednoduchosť s rozmanitosťou. Krájajte, experimentujte a servírujte vami pripravené jedlo s tým najväčším pôžitkom. A hlavne, nezabudnite si vychutnať každý kúsok!

Obyvatelia stredozemia veria, že základom súdržnej rodiny sú spoločné večere, keď sa všetci stretnú za jedným stolom. Unavení z celého dňa si vychutnávajú stredomorské lahôdky, ktoré majú najradšej, a to ich spája. Okrem jedla si nezabudnú spoločný večer vychutnať aj s pohárom kvalitného lahodného vína, pohárikom Ouzo alebo Sangrie. Tieto nápoje podčiarknú nielen jedinečnosť chutí jednotlivých jedál, ale aj celkovú atmosféru.

Aj vy sa môžete s výrobkami obchodného reťazca Kaufland preniesť do čarovného sveta chutí a premeniť jedlo na malú oslavu zdravia a chuti.