Malý spoločník nabitý modernými technológiami

Rádioprijímač SENCOR SRD 3200

S hudbou ide všetko lepšie! Práca rýchlejšie uteká, stretnutie s priateľmi sa zvrtne na poriadnu party, varenie ide od ruky, nehovoriac o romantickom večeri strávenom s drahou polovičkou. Kvalitný zvuk, moderný dizajn, jednoduché pripojenie cez Bluetooth aj funkcia budenia – zoznámte sa s novým rádioprijímačom SENCOR SRD 3200!


Prenosný PLL FM rádioprijímač  Sencor SRD 3200 je stvorený pre všetkých milovníkov hudby a krásneho dizajnu. Je plný moderných funkcií,  ako Bluetooth, USB výstup, Micro SD slot, jack pre pripojenie slúchadiel, hodiny alebo budenie rádiom. Prehľadný LCD displej s podsvietením, zvolená FM frekvencia (predvoľba až 50 staníc), nastavenie hlasitosti sa ovláda pomocou voliča umiestneného na vrchu prijímača. Rádio má praktický pogumovaný povrch a prenosné držadlo pre ľahkú manipuláciu. Napájanie je možné pomôcť 3 x 1,5 alebo pripojením do siete. Dostupný  v dvoch farebných prevedeniach čiernej a bielej.

Odporúčaná akčná cena je 29,12 EUR

Pre ešte silnejší zážitok z počúvania muziky, pripojte rádioprijímač Sencor SRD 3200 k výkonnému Bluetooth reproduktoru. Doprajte si skutočnú kvalitu, ktorá ale neurobí vietor vo vašej peňaženke. Odborníkmi aj užívateľmi oceňovaný Bluetooth reproduktor SIRIUS SSS6400N, vyžaruje vďaka svojmu unikátnemu tvaru zvuk do všetkých strán (priestorový zvuk 360 °). Dlhá výdrž batérie, dizajnová plastová konštrukcia kombinovaná s prémiovou tkaninou odolná proti vode (IPX6), možnosť Bluetooth pripojenia na vzdialenosť 15m – to všetko a oveľa viac zaistí naozaj nezabudnuteľný hudobný zážitok. Dostupný v troch farebných prevedeniach červenej, čiernej a modrej.

Odporúčaná cena Bluetooth reproduktora SIRIUS SSS6400N  97,17 EUR