Ovocná chuť bez cukru a kalórií

Zdravé letné osvieženie TEEKANNE Fresh

Letné slniečko býva neúprosné a smäd spaľujúci. Ak sa chcete kedykoľvek osviežiť a zároveň sa vyhnúť zbytočným kalóriám, máme pre vás riešenie – osviežujúci nápoj TEEKANNE Fresh. Obsahuje totiž iba čistý nálev z ovocia a bylín, a preto je úplne bez cukru a kalórií. 100% ovocný čaj vo fľaši o objeme 0,5 l môžete mať stále pri sebe a kedykoľvek si tak naplno užiť niekoľko chuťových variácií.

bez cukru a kalórií

Rýdzu chuť prírody TEEKANNE Fresh oceníte nielen ako perfektnú prevenciu proti smädu, ale zároveň dokonale zapadne do jedálnička všetkých vyznávačov zdravého životného štýlu.

Dodržiavať pitný režim zdravo a s chuťou môžu aj milovníci granátových jabĺk. Toto sladkokyslé exotické ovocie dokonale súzvučí so sladkou broskyňou v čerstvo vylúhovanom čaji Fresh Granátové jablko s broskyňou.

Novinku môžete vyskúšať aj v kombinácii sladkej hrušky a voňavej medovky v nápoji TEEKANNE Fresh Hruška a medovka, kde naviac hrajú aj príjemné kyslé tóny citrónovej šťavy.

Na priaznivcov jemne kyslých citrusov a divokého lesného ovocia čaká Fresh osvieženie Lesné plody s limetkou. V ovocnom náleve ucítite chuť malín, černíc a jahôd a nielen v chuti, ale aj v červenkastej farbe vytušíte podiel neodolateľných čučoriedok.

Tak zažeňte smäd a užite si pritom aj výbornú chuť TEEKANNE Fresh, sviežu vlnu ovocného čaju bez cukrov a kalórií.

Objavte aj ďalšie chute čajov Teekanne alebo vyskúšajte čajové recepty. Pre viacej informácií a tipov navštívte teekanne.sk.