SPÄŤ
PR-servis

Persil je o 40% účinnejší v každej kvapke gélu

Od: Henrieta Karabova 29.6.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Radi používate pracie gély Persil pre ich výbornú účinnosť, jednoduché použitie a nádhernú vôňu? Potom máme pre vás dobrú správu – nové gély Persil 360° Complete Clean majú novú receptúru, ktorá je o 40% účinnejšia v každej kvapke pri odstraňovaní škvŕn.

gély Persil

Nové zloženie gélov Persil je posilnené o vybrané polyméry pre boj s mastnými škvrnami, o enzýmy proti škrobovým škvrnám a vylepšenú kombináciu povrchových látok pre väčší jas vypranej bielizne.

Gély Persil 360° Complete Clean sú vysoko účinné v odstraňovaní škvŕn, pomáhajú obmedziť žmolkovanie, zjemňujú aj vyhladzujú povrch textilných vlákien a svojim špeciálnym zložením obnovujú farby a prinášajú pocit sviežosti. Teraz sú Persil gély nielen o 40% účinnejšie v každej kvapke, ale aj ohľaduplnejšie k životnému prostrediu vďaka koncentrovanejšiemu zloženiu, menšej spotrebe oxidu uhličitého v procese dopravy, menšiemu množstvu plastového odpadu a nižšej spotreby vody na výrobu gélu.

gély Persil gély Persilgély Persil

Značka Persil, ocenená pečaťou kvality Slovak Superbrands 2018, tak opäť prináša do domácnosti riešenie pre perfektné výsledky prania.   

Gély Persil 360° Complete Clean kúpite v novej modernizovanej fľaši. Maloobchodná odporúčaná cena je 5,99 za balenie 20 pracích dávok.

womangalérie VŠETKY