Príležitosť sa nájde sama, výber daru je na vás

A či už je tou príležitosťou nadchádzajúci Deň otcov, ktorý tento rok slávime 17. júna, alebo narodeniny či meniny niektorého z vašich blízkych, vždy sa nájde príležitosť potešiť mužov zaujímavým darčekom, ktorého výber je na vás. Pripravili sme niekoľko tipov, ak by ste sa náhodou nevedeli rozhodnúť.

výber daru 

Pre dušou objaviteľa

Objavte plnú chuť sušeného ovocia danú unikátnou kombináciou ingrediencií: ušľachtilých muškátových vín z ostrova Samos, starených vínnych destilátov a tajnej prísady zo stredomorských bylín a okvetných plátkov ruží. Vínne destiláty zrejú až 12 rokov v stredne vypálených sudoch z limousinského duba. Vďaka tomu vzniká ušľachtilý nápoj METAXA 12*, v ktorého chuti nájdete sušené kvety, výrazné aromatické byliny, kávu a čokoládu v kombinácii so sušenou slivkou, s tónmi pelendreku. V závere ucítite pražený dub s dlhým, uspokojujúcim doznievaním, trochou korenia a pomarančovej kôry, ktorá vo finále stúpa na intenzite. K nákupu teraz získate ako pozornosť aj darčekovú tašku, 2 poháre a komplimentku, na ktorú môžete napísať vaše venovanie.

 výber daru

Pre toho čo nerieši

Nedokonalosti či chybičky krásy má každý z nás. To však vôbec nevadí, dokonalosť je predsa nuda! Práve vďaka nim je každý muž výnimočný, unikátny a jednoducho iný. Neriešte a starajte sa o seba spoločne s pánskou radou telovej a vlasovej kozmetiky novej privátnej značky bevola®. Nájdete v nej všetko, čo potrebujete pre základnú starostlivosť. Prekvapí vás svojim hodnotným zložením a bez kompromisov splní aj tie najvyššie nároky. Za férové ceny ju teraz môžete kúpiť exkluzívne v predajniach Kaufland na celom Slovensku. Ideálny darček pre tých, ktorí žijú v duchu jej hesla: „Nerieš. Staraj sa.“

výber daru      výber daru      výber daru        výber daru

Pre náročného fajnšmekra

Objavte jemnú chuť korenia a sušených kvetov danú unikátnou kombináciou ingrediencií: ušľachtilých muškátových vín z ostrova Samos, starených vínnych destilátov a tajnej prísady zo stredomorských bylín a okvetných plátkov ruží. METAXA Private Reserve vzniká raz za rok, v jedinej várke z vínnych destilátov zrejúcich desiatky rokov v sudoch z limousinského duba, ktoré dosiahli dokonalú kvalitu a chuť. Prináša zmyselný a jedinečný zážitok. Jej komplexná a veľkorysá chuť v sebe skrýva med, sušené kvety, jemné dubové tóny, tabak a pomarančovou kôru. K nákupu teraz získate ako pozornosť aj darčekovú tašku, 2 poháre a komplimentku pre vaše venovanie.

 výber daru

Pre toho komu záleží na srdci

Sú faktory, ktoré ovplyvniť viete a faktory, ktoré ovplyvniť nedokážete. Ak aj vaši otcovia, či starí otcovia, okrem stresu bojujú s nadváhou, majú poruchu metabolizmu tukov, zistenú inzulínovú rezistenciu, vyšší tlak a nebodaj aj fajčia, patria medzi ľudí, ktorí by sa mali zamyslieť, pretože pravdepodobne majú vyššie kardiovaskulárne riziko. A práve pre nich je určený špeciálne vyvinutý výživový doplnok, Vitamín K2D3 PROTECT. Jedna kapsula obsahuje 90 µg vitamínu K2  a 1000 I.U. vitamínu D3  – cholekalciferolu.  

výber daru

Viac informácií nájdete na www.somstalekost.sk