SPÄŤ
PR-servis

Radosť z Vianoc sa začína v Poluse

Od: Henrieta Karabova 1.12.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Tematicky pestré decembrové aktivity v Poluse spríjemnia predvianočné dni každému členovi rodiny. Príďte si ukrojiť zo sviatočnej atmosféry!

radosť z Vianoc

Vianočné trhy

Už od 25.11. potešia  v Poluse tradičné vianočné trhy so širokou ponukou  vianočných motívov, ozdôb a drobných radostí a sladkostí.  Nevynechajte ich ani tento rok. Nájdete tu pravý slovenský med, propolis i  medovinu, odevy z ľanu, originálne výrobky z ovčej vlny,  drevené hračky i rôzne vianočné ozdoby.

radosť z Vianoc

 Privítanie mikulášskej návštevy

Začína už v stredu  popoludní, 6. decembra od 15.30 do 18.30, keď do Polusu zavíta vzácna návšteva – Mikuláš, a samozrejme, nepríde s prázdnymi rukami. Pre všetky deti má prichystané darčeky a množstvo sladkých prekvapení. Spoločnosť mu budú robiť čert s anjelikom  a o dobrú náladu sa postará speváčka a moderátorka Veronika Hatala. V bohatom programe vystúpi spevácke zábavné duo TOM a ELO, a deti sa môžu tešiť taktiež na Mimoňovskú  tanečnú show.

radosť z Vianoc

Výroba ozdôb a výzdoba medovníčkov

V sobotu a v nedeľu 16. a 17.decembra,  vždy od 15:30 do 18:30, priamo v hlavnej rotunde Polusu vás naučia, ako tradične či netradične vyrobiť vianočné ozdoby  aj  vyzdobiť vianočné pečivo a medovníčky. Srdečne vítaní sú veľkí aj malí.

radosť z Vianoc

Zastavte sa v predvianočnom čase v Poluse, nechajte zhon pred dverami a pozrite sa na slovenské Vianoce očami našich predkov – uvidíte, že sú ešte farebnejšie a voňavejšie, ako ste si mysleli. 

Príďte si po štedrú dávku vianočných inšpirácií do Polusu!  www.polus.sk

womangalérie VŠETKY