SPÄŤ
PR-servis

Reflexné prvky sú pre školákov nutnosťou

Od: Henrieta Karabova 4.9.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Rodičia školákov si potrpia na bezpečnosť svojich detí, aktuálne vo veľkom nakupujú výbavu do školy. „V súčasnosti vidíme veľký záujem najmä o školské tašky. Stabilná konštrukcia a bezpečnostné prvky, ako sú rozličné reflexné pásky či odrazky, sú pritom absolútnou samozrejmosťou,“ vysvetľuje obsahová manažérka nákupného radcu Heureka.sk Alexandra Čermáková.

Reflexné prvky

Ceny aktoviek a batohov pritom závisia od mnohých faktorov, možno ich zohnať online za pár eur alebo aj niekoľko desiatok či stoviek eur. „Cena sa odvíja od viacerých faktorov – v iných hladinách sa pohybujú aktovky pre prvákov a v iných batohy a tašky pre stredoškolákov. Zároveň sú napríklad za stabilnejšiu tašku s ergonomickou výstužou rodičia ochotní priplatiť,“ dodáva Čermáková.

V obchodoch je aktuálne najväčší dopyt po potrebách pre školákov a nákupy cez internet tento trend kopírujú – i keď sa napríklad školské tašky kupujú aj ako vianočné darčeky, najviac sa ich predáva práve v auguste. „Rodičia v tomto období nakupujú najmä väčšie produkty, ako sú aktovky, peračníky či vrecká na prezuvky. Zošity, obaly, perá a inú drobnú výbavu si nechávajú až na september a rozhodujú sa podľa konkrétnych požiadaviek,“ uzatvára Alexandra Čermáková z Heureky.

womangalérie VŠETKY