Rýchle a efektívne EXPRES pokladne v Cinema City

Sieť kín Cinema City Slovensko prichádza ako prvá zo sieti kín so službou, ktorá všetkým zákazníkom ušetrí drahocenný čas. Ak pôjdete najbližšie do kina, môžete si ušetriť čas a  kúpiť lístok v samoobslužných EXPRES pokladniach. Novinka slúži na jednoduchý nákup lístkov, ktorý spočíva vo veľmi ľahkom ovládaní. Vďaka Cinema City budete mať lepší a neporušený zážitok z filmového plátna!

EXPRES pokladne v Cinema City
EXPRES pokladne v Cinema City

EXPRES pokladne prinášajú samé výhody. Namiesto nákupu vstupeniek u zamestnancov kina a čakania v dlhých radoch, si návštevníci môžu namiesto toho kúpiť lístok v kiosku, a to prostredníctvom dotykovej obrazovky, ktorá ich povedie cez proces objednávania i platby kartou, a tak si môžu okamžite vytlačiť svoje vstupenky. Rady na zakúpenie vstupeniek, ktoré sa eliminujú pomocou samoobslužných kioskov, vylepšia filmový zážitok všetkým zákazníkom a ušetria im drahocenný čas.

V máji navyše môžu traja šťastlivci vďaka EXPRES pokladni vyhrať vstupenky do kina. Stačí ak sa do konca mája, teda 31.5., odfotite pri EXPRES pokladni v Cinema City, date follow na Instagrame @cinemacity_sk a použijete #RandeZKinomatu.