SPÄŤ
PR-servis

Tradičné nedeľné popoludnie po slovensky

Od: Henrieta Karabova 22.11.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Perník a pohár exkluzívneho vínka

Chutný sladký perník a k tomu pohárik ľahkého, jemne aromatického levanduľového vína. Aj takto môže vyzerať príjemné nedeľné popoludnie strávené v kruhu rodiny. Mimoriadne chutná kombinácia tradičného perníka a exkluzívneho vínka vytvorí pre vašich blízkych posedenie, na ktoré len tak ľahko nezabudnú. Rodinnému stretnutiu zároveň dodá neopakovateľnú atmosféru s puncom jedinečnosti.

nedeľné popoludnie

O pernikárstve sa hovorí, že je to sladké a voňavé umenie plné lásky. Levanduľové polia sú zasa často pripodobňované k oázam pokoja, vône a harmónie s prírodou. V súčasnosti všetky tieto krásne chute a vône môžete nájsť v špeciálnom regáli vo vybraných predajniach BILLA v rámci projektu BILLA regionálni výrobcovia. Súčasťou projektu je celkovo 61 jedinečných a 100-percentných slovenských produktov, ktoré sa inak bežne v obchodných sieťach nepredávajú.

Tradičné ertlovské perníky

Tradičné ertlovské perníky, ktoré BILLA zaradila do svojej ponuky jedinečných lokálnych produktov, majú na Slovensku vyše 100-ročnú tradíciu. Ich výrobe sa dnes venuje už štvrtá generácia vychýrených pernikárov z rodiny Ertlovcov, ktorí sú na svoju prácu právom hrdí. „Výnimočnosť našich produktov spočíva predovšetkým v našej dlhoročnej rodinnej receptúre, ktorá vyniká svojou lahodnou chuťou tradičného domáceho perníka. Kvalita, tradícia a výnimočný dizajn dodávajú našim výrobkom patričný šmrnc. Okrem toho sa pýšime ručnou prácou, ktorú v potravinárstve nájdete už len málokde,“ vysvetľuje so zanietením Bibiána Ertlová.

nedeľné popoludnie

Tradičné sladučké potešenie

Ak patríte medzi tých, ktorý si radi vychutnávajú toto tradičné sladučké potešenie, rozhodne by ste mali vyskúšať hneď niekoľko druhov ertlovských perníkov. Portfólio našich výrobkov v predajniach sa skladá z viacerých príchutí plnených perníkov, ako sú: marhuľový, slivkový, jahodový a ríbezľový. Ponúkame tieto príchute v dvoch variantoch: buď posypané kokosom, alebo poliate tmavou polevou. Odporúčame vám ochutnať plnený perník slivkový s tmavou polevou. Je to tá najchutnejšia klasika,“ dodáva jedným dychom Bibiána Ertlová.

nedeľné popoludnie 

Levanduľové produkty

Chuť lahodných ertlovským perníkom ešte viac podčiarkne, ak si k nim nalejete pohárik vynikajúceho bieleho alebo ružového, jemne sýteného, vínka s nádychom levandule, ktoré tiež patrí medzi vybrané špeciálne produkty od lokálnych výrobcov, ktoré najnovšie nájdete v predajniach BILLA.„Tajomstvo kvality našich levanduľových produktov tkvie v tom, že všetka levanduľa, ktorú používame, je vypestovaná výhradne na našom poli, je chemicky neošetrovaná a bez použitia akýchkoľvek pesticídov, vo svojej prirodzenej kvalite. Ovocie sa zasa snažíme odoberať od lokálnych alebo slovenských pestovateľov,“ prezradila konateľka spoločnosti Levanduland.

nedeľné popoludnie

Od tejto poctivej slovenskej firmy je však v ponuke nielen vínko, ale aj ďalšie zaujímavé levanduľové potraviny, pričom všetky sú vyrábané podľa tradičných receptúr. Naším cieľom bolo vytvoriť jedinečné a harmonické spojenie chutí, ktoré bude nielen lahodné, ale dokáže aj liečiť. Z našej výroby môžeme zákazníkom ponúknuť okrem vín aj levanduľový sirup z čerstvých kvetov, ktorý je naším prvým a dodnes najobľúbenejším produktom, a niekoľko druhov ovocných džemov s levanduľou: arónia, brusnica alebo čučoriedka,“ vymenúva tie najchutnejšie levanduľové dobroty konateľka spoločnosti.

O pravdivosti týchto slov sa môžete presvedčiť aj sami. Stačí, keď zavítate do niektorej z 32 predajní BILLA v bratislavskom regióne a necháte sa očariť tradičnými slovenskými potravinami s ich výnimočnou vôňou a chuťou. Skvelou správou je, že postupne budú v ponuke výrobky od lokálnych dodávateľov vo všetkých ďalších slovenských regiónoch, pričom v každom regióne nájdete iné produkty, ktoré budú vyberané tak, aby odrážali odlišnosti medzi rôznymi oblasťami Slovenska.

womangalérie VŠETKY