SPÄŤ
PR-servis

Ušetrite desiatky percent za mikulášsku nádielku!

Od: Henrieta Karabova 2.11.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Sladkosti pre Vaše deti môžete kúpiť výhodne – za akčné ceny. Ušetriť sa dá až 70%. Stačí byť len v správny čas na správnom mieste, resp. v správnom obchode.

Miestom, kde by ste mali začať je portál www.zlacnene.sk, na ktorom nájdete pravidelne aktualizovaný prehľad spoločností, ako sú Tesco, Kaufland, Billa, Lidl, COOP a pod..

V prípade, že hľadáte akčné ceny konkrétneho tovaru, využite rýchle hľadanie priamo na webe, alebo môžete rovno navštíviť sekciu „sladkosti a cukrovinky„, kde nájdete aktuálne akčné ponuky tovaru z tejto kategórie.

Akčné ponuky Vám postráži „strážca“

Ušetrite desiatky percent

Ak ste si z aktuálnych akčných ponúk nevybrali, je Vám k dispozícii služba „strážca zliav“, ktorá je dostupná po registrácii účtu na portále Zlacnene.sk. V užívateľskom účte si možno nastaviť, v akých prípadoch chcete byť informovaní e-mailom. Napríklad:

  • pokles ceny produktov vo vybranej kategórii (čokolády, malinovky, ovocie a pod.),
  • pokles ceny konkrétneho tovaru (Slovakia chips, Slané tyčinky, Bon Pari a pod.).

Prehľad zliav cukroviniek

Svoj výber môžete obmedziť na konkrétneho predajcu (Tesco, Kaufland, COOP a pod.), Prípadne výšku ceny v akčnej ponuke (2-3 eur) a doby trvania akcie (od 1. novembra do 30. novembra).

Aktuálne ponuky vždy po ruke vďaka mobilnej aplikácii

Takto budete mať istotu, že Vám neunikne žiadna zo zliav predajcov, ktorých letáky sú uvedené na portále Zlacnene.sk. Zľavy si tiež môžete strážiť prostredníctvom mobilných aplikácií pre mobilné telefóny s operačnými systémami Android a iOS. Priamo v aplikácii tiež nájdete informácie o tom, kde sa nachádza najbližšia pobočka predajcu, ktorý má aktuálne v ponuke tovar, o ktorý máte záujem.

Zľavy po celý rok!

Samozrejme, portál Zlacnene.sk sleduje akčné ponuky počas celého roka, cukrovinky pre Vaše deti teda môžete nakupovať za výhodné ceny trvalo. Rovnako tak môžete za výhodné ceny nakupovať okrem cukroviniek aj iné výrobky, do Vašej domácnosti, či už sa jedná o potraviny, drogériu, nábytok, športové potreby, elektroniku či oblečenie.

womangalérie VŠETKY