SPÄŤ
PR-servis

Valentínske prekvapenie dostupné pre každého

Od: Henrieta Karabova 12.2.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Nájsť si čas na partnera, spomaliť a porozprávať sa, je v dnešnej hektickej dobe čoraz náročnejšie. Už len preto by sme nemali zabudnúť na Valentína a partnerke či partnerovi pripraviť príjemné prekvapenie. Vymyslieť pozornosť, ktorá poteší, nie je vôbec náročné, no na prípravu treba myslieť vopred.   

Valentínske prekvapenie

Valentínka pre ňu

Ešte sa nestalo, aby kvety nepotešili nejakú ženu. Najmä ak jej kyticu ruží, tulipánov alebo trendovo uviazaných viacerých druhov kvetov objednáte do práce. Závidieť jej budú všetky kolegyne. Trendom je kytica kvetov v romanticky uviazanej krabičke, ktorá vyzerá naozaj originálne. Nečakajte na poslednú chvíľu, pri neskoršej objednávka sa môže stať, že pri valentínskom vyťažení jej ju kuriér nestihne doručiť. Ak žijete s ekologickou maniačkou alebo alergičkou, väčšiu radosť ako rezané kvitnúce kvety jej spraví nekvitnúci bonsaj či sukulent.  

Valentínske prekvapenie

Valentínka pre neho

Džentlmenský štýl je trendy a darčekový poukaz k pánskemu holičovi môže byť nielen peknou valentínkou, ale aj relaxačným zážitkom. Pánske holičstvá ponúkajú rôzne druhy procedúr zameraných nielen na dokonalé oholenie a strih vlasov ale aj relax, napríklad masáž hlavy či tváre. Von vyjde nielen tip-top upravený, ale aj oddýchnutý.

Valentínske prekvapenie

Valentínka pre oboch

Viete si predstaviť lepšie strávený valentínsky večer ako vo dvojici, pri dobrej večeri? Ak pred jej prípravou doma preferujete návštevu obľúbenej alebo novej, zaujímavej reštaurácie, pozrite sa na ponuky na zľavových portáloch. Za výbornú cenu na nich nájdete napríklad aj špeciálne 4-chodové valentínske menu. Nezabudnite si však vopred rezervovať stôl.

Radi trávite spoločné chvíle inak ako sedením v reštaurácii? Spríjemnite si večer relaxom vo wellness. Urobíte niečo pre svoje zdravie, výborne si oddýchnete a pri potení sa v saune sa môžete aj príjemne porozprávať.

Potrebujete vypadnúť? Vyrazte na valentínsky predĺžený víkend. „Cenu víkendového pobytu, ale aj  valentínskej večere, služieb kvetinárstva a pánskeho holiča môžete znížiť pomocou vernostnej cashback karty,“ uviedol Ľuboš Kravárik, generálny riaditeľ myWorld, prevádzkovateľ nákupného spoločenstva Cashback World. Nakupovaním s vernostnou cashback kartou u obchodných partnerov je možné získať späť 1 – 5 % ceny tovaru alebo služby.

womangalérie VŠETKY