Začnite podnikať na Webnode e-shop

Rozmýšľate nad vlastným e-shopom? Jednoduchšie to už nemôže byť. Webnode pre vás pripravil vlastný internetový obchod,  ktorý vám umožní jednoduché spravovanie a zákazníci sa budú len tak hrnúť. Webnode

Ako si otvoriť vlastný internetový obchod?

Po rýchlej registrácii na www.webnode.sk si stačí vybrať jednu z ponúkaných e-shopových šablón. V každej z nich je pripravených niekoľko ukážkových produktov. Vďaka nim si môžete vyskúšať ako môže váš internetový obchod vyzerať a ako sa dá s tovarom pracovať. Keď si vyberiete šablónu, ukážkové produkty jednoducho vymažete a vložíte vlastné produkty. Tie môžete následne editovať a filtrovať podľa vašich predstáv. Vašim zákazníkom uľahčíte orientáciu v obchode a výber produktov tak, že jednotlivé výrobky zaradíte do kolekcií. Využiť môžete aj ďalšie funkcie, ako dostupnosť tovaru.

Celý internetový obchod si môžete vyskúšať vo verzii zdarma. Pridávajte a upravujte produkty, nastavte si platobné metódy a spôsoby dopravy. Vďaka testovacím objednávkam a e-shopovej štatistike ľahko zistíte, či vám editor vyhovuje. Ak sa rozhodnete internetový obchod Webnode používať, môžete si ho zaobstarať ako súčasť Prémiových balíčkov Standard a Profi.

Viac informácií nájdete na www.webnode.sk