RAW – Avokádová nátierka s cuketou

Doba prípravy 15 minútNáročnosť

Suroviny na RAW – avokádovú nátierku s cuketou:

1/2 väčšej alebo 1 menšia cuketa, 1 avokádo, 100 g sušených paradajok, petržlenová vňať, mleté čierne korenie, soľ, šťava z 1 citróna, drvené chilli papričky.

RAW - Avokádová nátierka
RAW – Avokádová nátierka s cuketou

Postup:

Cuketu, avokádo a paradajky pokrájame na drobné kúsky, zmiešame dokopy, pridáme soľ, mleté čierne korenie, dochutíme šťavou z citróna. Zmes dáme do misky, ozdobíme posekanou petržlenovou vňaťou a prípadne chilli papričkami. RAW – Avokádová nátierka je vhodná ako na raňajky, tak aj na desiatu, či večeru. Vyskúšajte!

Autor: Zuzana Nosková

Tip redakcie:

Na prípravu tohoto jedla môžete použiť korenie od spoločnosti SanusVia, ktoré je v bio kvalite, má zaručený pôvod a kvalitu. Je balené bez glutamanu, soli a iných prísad. Kvalitné korenie má samo o sebe prirodzenú silu, vôňu a chuť, inú než na akú ste bežne zvyknutí z obchodných reťazcov.

Korenie je špeciálne balené v originálnych papierových škatuľkách, ktoré sú zároveň aj koreničkami. Škatuľky alebo koreničky si môžete uložiť do štýlovej drevenej kazety tak, aby ste ich mali stále na očiach a vždy poruke ?.   Alebo si ich uložíte jednoducho doma do zásuvky.

Tak nechajte sa inšpirovať !!! ??

Koreničky a Štýlová drevená kazeta