Pšenová kaša s prekvapením

Doba prípravy 15 minútNáročnosť

Suroviny na pšenovú kašu s prekvapením:

60 g pšena, 200 ml mandľového mlieka, 1 PL medu, 1 banán, 3 štvorčeky horkej čokolády, oriešky, vanilka, kokosový olej, škorica, štipka mletej škorice, štipka mletého klinčeka, štipka mletej citrónovej kôry

Pšenová kaša s prekvapením

Postup:

Mlieko spolu s medom dáme zovrieť, pridáme pšeno a uvaríme ho do mäkka. Do misky dáme na kolieska nakrájaný banán, trochu orieškov, čokoládu a vanilku. Na vrch dáme ½ čl kokosového oleja. Na to dáme pšenovú kašu a dáme zapiecť na 20 minút na 200 stupňov. Pred podávaním posypeme škoricou.

Autor: Janka Trebuľová a Inez Kridlová

Tip redakcie:

Na prípravu tohoto jedla môžete použiť korenie od spoločnosti SanusVia, ktoré je v bio kvalite, má zaručený pôvod a kvalitu. Je balené bez glutamanu, soli a iných prísad. Kvalitné korenie má samo o sebe prirodzenú silu, vôňu a chuť, inú než na akú ste bežne zvyknutí z obchodných reťazcov.

Korenie je špeciálne balené v originálnych papierových škatuľkách, ktoré sú zároveň aj koreničkami. Škatuľky alebo koreničky si môžete uložiť do štýlovej drevenej kazety tak, aby ste ich mali stále na očiach a vždy poruke ?.   Alebo si ich uložíte jednoducho doma do zásuvky.

Tak nechajte sa inšpirovať !!! ??

Koreničky a Štýlová drevená kazeta