Ako vplýva mesiac narodenia na našu povahu a osud?

Niekedy je až zarážajúce, čo všetko môžu mať spoločné ľudia, ktorí sa narodili v tom istom mesiaci…

Viete o tom, že na našu povahu a osud majú vplyv nielen znamenia zverokruhu, ale aj konkrétny mesiac, v ktorom sme sa narodili. Neveríte? Tak skúste trochu pozorovať ľudí okolo seba, ktorí sa narodili v jednom mesiaci, či majú niečo spoločné. Alebo si prečítajte niečo o sebe… Tak ako, sedí to?

kalendár

Január

Ľudia narodení v januári bývajú veľmi ambiciózni a často aj značne konzervatívni. Niekedy majú tak trochu problém prejaviť svoje city k iným ľuďom. Nie je veľa ľudí, ktorým sa dokážu otvoriť a dôverovať – výnimkou sú iba tí, ktoré majú podobné názory, alebo si o nich myslia, že sú na rovnakej intelektuálnej úrovni.

Február

Ľudia, ktorí sa narodili vo februári, mávajú zvyčajne romantickú povahu, ale bývajú aj značne náladoví a niekedy sa je v nich ťažko vyznať. Ak si chcete s nimi niečo začať, alebo s nimi jednať, musíte mať riadnu dávku trpezlivosti.

Marec

Ľudia narodení v mesiaci marec bývajú veľmi charizmatickí a nadovšetko milujú prírodu. Bývajú to veľmi príjemní a komunikatívni ľudia a pozoruhodné je, že si najlepšie rozumejú práve so ženami či mužmi, ktorí sa narodili v ten istý mesiac.

Apríl

Ľudia, ktorí sa narodili v apríli, dokážu veľmi rýchlo nadväzovať vzťahy s kýmkoľvek a akékoľvek. Ľahko sa spriatelia i zaľúbia. Napriek tomu, že oni sami vzťahy veľmi rýchlo nadväzujú, na svojho partnera, či priateľov bývajú veľmi žiarliví.

Máj

Ľudia narodení v máji bývajú veľmi dôslední a potrpia si na dodržiavanie stanovených zásad. Často bývajú dosť aktívni, ale mávajú veľmi komplikovanú povahu, takže niekedy vôbec nemusí byť také jednoduché s nimi vychádzať.

Jún

Tí, čo sa narodili v júni, bývajú zvedaví, spoločenskí a veľmi kreatívni. Práve tieto črty sa často vyskytujú u ľudí narodených v júni. Žiaľ, veľmi často sa im stáva, že povedia niečo skôr, ako si to dobre rozmyslia, alebo neuvážene, či prehnane konajú. Následky ich unáhlených rozhodnutí často komplikujú život nielen ľuďom okolo nich, ale aj im samotným.

Júl

Ľudia narodení v júli bývajú pekní, čestní, veľmi inteligentní, ale aj značne tajomní. Aj keď sú milí, do svojho vnútorného sveta len tak niekomu nedajú nahliadnuť. Bývajú úprimní a neznášajú konflikty.

August

Ľudia narodení v auguste mávajú zdravý zmysel pre humor a nechýba im láskavé srdce. Z hĺbky duše však neznášajú, ak sa im niekto posmieva. Keďže sami seba berú celkom vážne, akékoľvek zosmiešňovanie berú ako urážku. Radi sú stredobodom pozornosti.

September

Ľudia narodení v septembri bývajú disciplinovaní, pekní a láskaví. Na svojho partnera, ale i na ľudí okolo seba, mávajú veľmi vysoké nároky a cenia si dlhodobé vzťahy. Keďže sú takí nároční, ľudia okolo nich to niekedy majú zložité…

Október

Ľudia, ktorí sa narodili v októbri, bývajú hraví a zábavní, ale túto stránku svojej osobnosti neukážu každému – iba vyvoleným. Jednoducho, nepociťujú potrebu dať zo seba kúsok každému. Možno preto im ľudia často závidia.

November

Ľudia narodení v novembri veľmi ľahko zistia, ak im niekto klame. Netreba sa s nimi zahrávať, pretože to je niečo podobné, ako keby ste sa hrali s ohňom – výsledok je, že sa popálite. Ak sa bojíte počuť pravdu, nepýtajte sa ich na názor…

December

Ľudia, ktorí sa narodili v decembri, bývajú netrpezliví, ale šťastní. Majú ten vzácny dar, že dokážu ľudí zabaviť a každému zdvihnú náladu. Okrem toho sú veľmi úprimní. Aj keď to v živote často nemávajú ľahké, problémy ich nikdy nezrazia na kolená a napokon vždy dosiahnu to, čo chcú.