Čaj vášnivej lásky

Možno tomu neveríte, ale bylinky majú svoje účinky…

Ak máte pocit, že vaša láska by potrebovala novú iskru a že vás partnerský vzťah už nie je taký vášnivý ako kedysi, a to aj napriek tomu, že sa stále máte radi, múdre a dobré čarodejnice by vám poradili, aby ste každý deň, a to ráno aj večer, vypili s partnerom tajomný čaj vášnivej lásky. Kúzlo okrem takmer zázračných ingrediencií spočíva v tom, že čak popíjame 40 dní, a to vždy ráno a večer po jednej šálke.

čajSuroviny:

60 g saturejky, 20 g rozmarínu, 20 g mäty voňavej, 20 g púčikov alebo kvetov divokého pomarančovníka a na každú šálku čaju vždy pri príprave pridajte ešte 2 ružové púčiky.

Príprava:

Pripravíme si dve šáločky. Do každej dáme za čajovú lyžičku čajovej zmesi. Pridáme 2 ružové púčiky a zalejeme prevarenou vodou. Necháme 5 minút vylúhovať, scedíme a pijeme mierne osladené kvetovým medom alebo ružovým cukrom.

Poznámka: 

Vytúžené účinky sa určite dostavia. Mimochodom, pravidelný čajový rituál s partnerom prinesie do vzťahu väčšiu pohodu, a to nielen psychickú, ale aj fyzickú. A možno sa do leta dočkáte aj zázraku lásky!!! 🙂