Číslo domu ovplyvňuje váš život!

Možno ani netušíte, aké významné môže byť číslo domu, v ktorom bývate…

Zamysleli ste sa už niekedy nad tým, že by číslo domu, v ktorom bývate, mohlo mať nejaký zásadný vplyv na to, ako sa cítite a aký máte život? Neveríte? A ako si vysvetľujete skutočnosť, že niekedy sa vám, bez zjavných dôvodov, prudko zmení nálada, ak vkročíte do nejakého domu, alebo keď z neho odídete? Niečo na tom asi predsa len bude.  Číslo domu, v ktorom bývame, vraj vysiela vibrácie, ktoré vplývajú nielen na atmosféru nášho domova, ale aj na náš život…

číslo domu ceduľka

Tak aké je to vaše číslo? Ak máte číslo domu od 1 do 9, je to veľmi jednoduché. V tom prípade si stačí prečítať, aký má “vaše” číslo vplyv na vašu domácnosť, váš život i na život ľudí, ktorí v ňom bývajú. Ak je číslo vášho domu viacmiestne, jednoducho si rozložte číslo domu na jednotlivé číslice a tie potom spočítajte. Ak je výsledok ešte stále dvojmiestny, či viacmiestny, rozkladajte ho dovtedy na jednotlivé číslice, kým nezískate ako výsledok jedno-jediné číslo.

Napríklad: číslo domu je, povedzme, 123. Takže musíme ho rozložiť na 1 + 2 + 3 = 6

Potom už stačí len prečítať si, ako vás číslo vášho domu ovplyvňuje…

Jednotka

V dome, ktorý je označený číslom 1, zvyčajne vládne tvorivá energia, radosť zo života a istá bezstarostnosť. V takomto dome zvyčajne bývajú originálni ľudia. Majú na veci vlastný názor a neradi sa prispôsobujú. Číslo jedna zvyčajne súvisí so slávou a úspechom. Svojím spôsobom obyvateľov tohto domu aj týmto smerom motivuje a vedie. Ľudia, ktorí bývajú v dome číslo 1, si zvyčajne vedia život skutočne užívať. Vhodné farby pre domov: červené a červenooranžové.

Dvojka

Ľudia, ktorí bývajú v tomto dome, neradi riešia problémy nejako okázalo a dramaticky. Radšej vždy volia, ak to len okolnosti dovoľujú, miernejšiu cestu. Číslo dva posilňuje intelekt, emócie, ako aj vzájomnú závislosť i príťažlivosť ľudí, ktorí v dome s týmto číslom bývajú. Nemali by tu bývať ľudia, ktorí sa rýchlo a často rozčuľujú, ani tí, ktorí sú veľmi emotívni. Vhodné farby pre  domov: odtiene bielej a krémovej farby.

Trojka

Ľudia, ktorí bývajú v dome označenom číslom 3 mávajú veľa sily a v láske bývajú veľmi vášniví. Obyvatelia tohto domu sa zvyčajne cítia dobre. Sú v pohode a majú záujem robiť a skúšať nové veci. Potrebujú však veľa aktivity a nové zážitky. Zvyčajne bývajú úspešní vo fyzických aktivitách a v športe. Svoju nahromadenú energiu potrebujú vybíjať. Ak by na to nemali možnosť a priestor, mohlo by to viesť k chorobám, či frustrácii. Vhodné farby pre domov: všetky odtiene červenej.

Štvorka

Dom, ktorý má číslo 4, je vhodný pre hanblivých a nesmelých, či neistých ľudí. Číslo 4 nabíja energiou ochrany a stability, čo výborne pomáha obyvateľom tohto domu zvládnuť ťažké a krízové situácie. Dom označený týmto číslom je vhodný pre spolužitie priateľov, či ľudí, ktorí majú spoločné záujmy alebo rovnakú prácu. Číslo 4 posilňuje intelekt a pomáha dosiahnuť úspech v rôznych oblastiach. Tomuto číslu by sa však mali vyhýbať workoholici, pretože by mohli svojej práci úplne prepadnúť a venovať sa jej viac, než je únosné. Vhodné farby pre domov: modrá v kombinácii so žltou, aj nebovomodrá so sivou.

Päťka

Ideálne je, ak ľudia, ktorí bývajú v dome označenom číslom 5, žijú naplno a veselo. Najlepšie počas dňa i v noci. Číslo 5 posilňuje aj sexuálnu príťažlivosť. Dodáva optimizmus a vieru vo vlastné sily. V tomto dome by sa dobre žilo a darilo novinárom, ale aj vedcom. Skrátka ľuďom, ktorí majú radi kontakt s inými ľuďmi.  Toto číslo podporuje myseľ a jej aktivitu. Samotári a ľudia, ktorí majú radšej pokoj, by radšej v dome s takýmto číslom nemali bývať. Vhodné farby pre domov: purpurovo červená.

Šestka

V dome s týmto číslom sa dobre cítia veľké rodiny, umelci, aj právnici. Dom s číslom 6 býva naplnený harmóniu a priateľskými, ba neraz i ľúbostnými vzťahmi. Číslo 6 dodáva ľuďom vyváženosť a môže veľmi pomôcť aj ľuďom, ktorí už dlho spolu žijú – vtedy číslo 6 môže ich vzťahu dodať novú iskru. Ľudia bývajúci v dome s číslom 6 sú zvyčajne milí, nezriedka chovajú domáce zvieratká a pestujú kvety, venujú sa záhradkám.

Sedmička

Číslo sedem priam magicky zbavuje svojich obyvateľov účinkov  hektického spôsobu života a stresu, ale aj pomáha vnútornej harmónii. Vibrácie čísla 7 nedovoľujú rozptyľovať sily svojich obyvateľov a súčasne ich viac zameriavajú na duchovné hodnoty. Ľudia, ktorí sa venujú ezoterike a ďalším náukám a spôsobom týkajúcich sa hľadania a nájdenia správnej životnej cesty, sa v tomto dome cítia veľmi dobre. Ak by však v dome s číslom 7 býval samotár alebo človek, ktorý je až veľmi materiálne zameraný, nie je to dobré.  Vhodné farby pre domov: tmavšie odtiene modrej.

Osmička

Ľudia, ktorí bývajú v dome s číslom osem, nezriedka bývajú úspešní v mnohých oblastiach. Číslo osem podporuje rýchlosť reakcií človeka na rôzne životné situácie a súčasne aj veľa rôznych životných zvratov, takže ľudia, ktorí dokážu žiť v dome s týmto číslom, sa postupom času prispôsobia tomu, že niektoré veci jednoducho netreba zbytočne dlho riešiť, ani sa ku nim vracať. Ľudia, ktorí takúto filozofiu nedokážu prijať a stotožniť sa s ňou, nemali by na takejto adrese radšej bývať, alebo by sa mali častejšie zdržiavať mimo domu. Vhodné farby pre domov: Všetky pestré farby a okrem toho ešte nebesky modrá.

Deviatka

Toto číslo nabíja obyvateľov domu veľkou vnútornou silou a duchovnou zrelosťou. Obyvatelia tohto domu sú súcitní, starostliví, radi pomáhajú druhým a nezriedka sa venujú charite. V dome s číslom 9 by však nemali žiť ľudia, ktorí sú príliš citliví, pretože im hrozí, že by ich problémy iných ľudí úplne mohli zahltiť a kvôli problém iných ľudí by zabúdali žiť svoj život. Vhodné farby pre domov: rôzne odtiene azúrovo modrej.