Erotický horoskop

Chcete upútať objekt svojich snov a neviete, ako na to? Aj tu je dôležité poznať znamenie zverokruhu svojho potenciálneho partnera! Na každého totiž platí niečo iné…

Dobrodružný Baran

Erotický horoskop
https://www.shutterstock.com/

Uznanie a náklonnosť Barana si získate vtedy, ak sa nebudete usilovať vládnuť a vnucovať mu svoje myšlienky. Baran sa nerád nechá viesť a dirigovať – prijmite teda úlohu podriadeného, čo nemusí byť také nepríjemné, pretože v tom prípade sa Baran o všetko rád postará a zoberie na svoje plecia všetku námahu. Ak by ste sa náhodou s nejakým Baranom nepohodli a chceli by ste sa s ním rozísť, odmietajte akékoľvek dobrodružstvo a držte sa zabehanej rutiny. Ak by ste sa, navyše, ešte aj bránili jeho autoritatívnej povahe a v jeho spoločnosti by ste sa tvárili znudene, záujem Barana o vás by rýchlo ochabol. Baran totiž túži po obdive a chce, aby sa mu druhí podriadili. On ich, za odmenu, zahrnie svojou láskou a vášňou. Pokiaľ ide o samotný sex, Barana veľmi vzrušuje stonanie aj slzy z rozkoše a muž Baran má rád polohu, keď je žena na kolenách a v predklone, pričom on do nej vstupuje zozadu. Ak sa veľmi chcete zapáčiť nejakému Baranovi, musíte nechať voľný priechod jeho fantázii. On býva zvyčajne iniciatívnejší. Treba rátať aj s tými nejneočakávanejšími praktikami. Je to rodený dobyvateľ a keď sa ho zmocní túžba, môže mať aj sklony k jemnému násiliu. Ak sa vám jeho hry nepáčia, najlepšie je ujasniť si to hneď na začiatku.

Spoľahlivý Býk

Erotický horoskop
https://www.shutterstock.com/

Od Býka síce nemožno očakávať veľkú iniciatívu, ale ak sa tak predsa stane, bude to skutočne veľmi príjemné. Býk je síce pôžitkár, ale je veľmi šetrný. Potrebuje dobré jedlo, ale nemalo by byť drahé. Aj pri výbere darčekov je konzervatívny – aj keď má dobrý vkus. Vo všeobecnosti je Býk skvelý milenec a to, čo mu na počiatku môže chýbať vo výdrži, to svojej partnerke plne vynahradí na intenzite milovania. Ak sa s vami už intímne zblížili, môžete rátať s tým, že to nebude krátka záležitosť a že milovanie s Býkom je beh na dlhé trate. Čím dlhšie sa s Býkom intímne poznáte, tým sa stáva lepším milencom, ktorý dokáže vzrušiť a uspokojiť každú ženu. Mužov – Býkov vzrušuje sexi bielizeň – najlepšie červená, ďalej ho vzrušuje ženský zadoček a sex odzadu. Nerád skúša neznáme sexuálne praktiky a oveľa radšej má klasiku a istotu v tom, čo už pozná. Miluje ženskú vôňu a sexuálne radovánky v príjemnom prítmí – vtedy sa dokáže dokonale vzrušiť a podať extrémny milenecký výkon.

Blíženci milujú fantáziu

https://www.shutterstock.com/

Blížencov priťahujú partneri, ktorých môžu objavovať a skúmať. Ak si ich chcete získať, nechajte ich hovoriť – rozhovor s nimi je poučný a zábavný. Začnete sa s nimi smiať skôr, ako si to uvedomíte. Blíženci dokážu robiť viac vecí odrazu, neznášajú však pesimizmus,, nudu, nervozitu a hádky.Láska, sex a erotika sú pre Blíženca vzrušujúce expedície do neznáma. Chce všetko vyskúšať. Jeho ruky a dotyky nepoznajú žiadne tabu. Je majstrom predohry a rád strieda polohy.  Túži, aby sa jeho partnerka zvíjala vášňou pod jeho dotykmi.  Žena – Blíženec  je rozporuplná a platí to i v erotike. Miluje sa spontánne  Potrpí si na sexi bielizeň a erotické hračky. Sex s ňou je  veľmi vášnivý. Nebráni sa ani experimentom a  “rýchlovkám” na tých najnezvyčajnejších miestach. Blíženec je dobrým milencom a dokáže svojmu partnerovi, či partnerka dopriať presne to, po čom túži. Dokonca, je takým majstrom, že dokáže svojho partnera presvedčiť o tom, že túžia obaja po tom istom.

Rak je romantický a rodinne založený

Erotický horoskop
https://www.shutterstock.com/

Raci citlivo reagujú na problémy iných a sú ochotní komukoľvek a kedykoľvek podať pomocnú ruku. Ak im chcete pomôcť, požiadajte ich o radu. Raci milujú deti a majú silné citové väzby na rodinu. Sú veľmi citliví na svoj vzhľad, preto si dajte pozor,a by ste sa ich nedotkli nejkou kritickou pozuámkou. Patria k najstarostlivejím znameniam zverokruhu, ale pritom obaja, žena i muž, potrebujú city a nehu. Ak by ste im ju odopreli a boli by ste ku nim tvrdí a autoritatívni, opustia vás. Muž – Rak potrebuje neustále povzbudzovanie a rád verí tomu, že práve on naučil svoju partnerku, čo je to ozajstný sex. Radšej ho nechajte v jeho presvedčení, inak by sa mohol uraziť a stiahnuť sa do svojej ulity. Má veľmi citlivé a nežné ruky, vďaka čomu svojej partnerke dokáže poskytnúť neskutočnú rozkoš. Páči sa mu, ak partnerka nosí jemnú a romantickú spodnú bielizeň. Milovanie sa u nich nemusí odohrávať práve v posteli – zaujímajú ich aj iné miesta. Na ženskom tele muža – Raka mimoriadne vzrušujú prsia a samozrejme, aj to najintímnejšie… Potrpia si na masáže vonnými olejčekmi, a to rovnako u seba, ako aj u partnerky. Citlivou partiou muža – Raka je zadok.

Srdečný a márnivý Lev

https://www.shutterstock.com/

Ak niekde vstúpi žena či muž Lev, chcú sa blysnúť a zažiariť. Doprajte im ten pocit, obdivujte ich a oni vás za to budú vášnivo milovať. Lichôtky a obdiv na adresu Levov sú priam povinné. Ak v nejakej diskusii máte pravdu a Lev nechce ustúpiť, bude najlepšie, ak sa všetko pokúsite obrátiť na žart – Lev sa totiž veľmi rád srdečne smeje. Miluje divadlo, umenie a literatúru. Ak by ste sa mu dostatočne nevenovali, nenechali by ste ho zažiariť alebo by ste vyvolávali jeho žiarlivosť, opustí vás – Lev chce byť totiž tam, kde je kráľom on sám. Lev je silne sexuálne orientovaný a vždy pripravený na milovanie.  A presne to isté očakáva aj od svojho partnera, či partnerky. Lev je vytrvalý a ide neodbytne za svojím cieľom – na predohry si veľmi nepotrpí, ale zato očakáva pochvalu za svoje techniky. Ak chcete Leva upútať, neprejavujte voči nemu nezáujem v nádeji, že si vás takto skôr všimne: v takomto prípade, ak aj bude pociťovať voči vám vážne city, mohlo by sa stať, že sa k vám otočí chrbtom a bude sa ihneď obzerať po ďalšej. Je rád, ak sa mu jeho vyvolená podriadi – aj keď iba naoko. Lev má rád ženy, ktoré potrebujú jeho ochranu, alebo tie, ktoré sa ho budú snažiť o svojej bezbrannosti presvedčiť. Samozrejme, musia ho obdivovať a chváliť jeho potenciu. Pri milovaní má rád polohu “muž hore”, aby zdôraznil svoju dominantnú úlohu. Orálny sex on sám veľmi nepraktizuje, ale od partnerky ho požaduje. Ak mu predvediete aspoň občas dramatický orgazmus, zahrnie vás prívalom obdivu a vášne.

Panna je pozorný milenec

Erotický horoskop
https://www.shutterstock.com/

Panny obdivujú duchaplnosť a vynachádzavosť, na svojej práci doslova lipnú a rady o nej rozprávajú, majú zmysel pre poriadok a nerady plytvajú. Majú rady vo veciach i v  živote poriadok a tak je to aj pri milovaní. Všetko u nich musí mať svoju postupnosť a metodiku – najprv predohra a až potom to ostatné. Sú veľmi dobrými znalcami partnerovho či partnerkinho tela . Neuspokoja sa skôr, kým ich partner nereaguje primeraným spôsobom. Ak majú medzery v technike milovania, nahradia to nežnosťou.  Občas má chuť aj vyskúšať nové praktiky, ale nesmie mať pocit, že je to z donútenia. Od partnera očakáva to isté. Je to veľmi pozorný milenec, ktorý sa dokáže podriadiť želaniam svojho partnera, či partnerky. Aspoň raz v živote však túži zažiť niečo mimoriadne, jedinečné – možno aj tak trochu rizikové… Väčšinou je však obetavým milencom, ktorý sa rád miluje potme a obľubuje misionársku polohu. O iných veciach zvyčajne len sníva – aj keď občas si dovolí aj niečo menej zvyčajné. Panna má mimoriadne citlivý zadok, takže jeho masáž alebo jemné zahryznutie môže vyvolať hotový príval vášne.

Váhy milujú nežne

Erotický horoskop
https://www.shutterstock.com/

Muž i žena narodení v znamení Váh potrebujú obdiv a potrpia si na luxus. Preto na darčeky pre ľudí narodených v znamení Váh nikdy nešetrite. Túžia po pokoji, pohode a harmónii, výbuchy citov ich mätú a odrádzajú. Ich základnou črtou je tolerancia, čo sa prejavuje aj v oblasti sexuality. Človek narodený v znamení Váh rád pri milovaní strieda polohy a dokonca svojej partnerke či partnerovi aj rád rozpráva o tom, čo s ňou či s ním bude robiť. Toto ho nesmierne vzrušuje, rovnako ako aj bozkávanie   po celom tele – aj na tých najintímnejších miestach. Ak máte partnera narodeného v znamení Váh, počítajte s tým, že žiadne miesto vášho tela nebude pre neho tabu a že aj on bude chcieť to isté od vás. Napriek tomu, po celý čas pozorne sleduje, ako na jeho dôvernosti reaguje jeho partnerka či partner a podľa toho jeho sexuálne dôvernosti ešte viac naberajú na obrátkach, alebo sa stáva nežnejší. Je to skrátka ohľaduplný milenec – žiaľ, nemožno povedať, že by patril k najvernejším. Z nevery však nerobí veľkú tragédiu ani vtedy, ak po niekom inom na chvíľu zatúži jeho partner. Má pochopenie a dopraje mu, ale všetko má rád pod kontrolou – dokonca sa nebráni ani sexu v trojici.

Nenásytný Škorpión

Erotický horoskop
https://www.shutterstock.com/

Škorpión svojou chuťou na sex pripomína dravca – je v ňom niečo živočíšne. Jeho žiadostivosť je takmer neukojiteteľná – takmer nikdy nemá dosť. Je majetnícky a citlivý na lichôtky, ale niekedy vie byť aj trochu násilný. Škorpión nikdy nezabudne na nežnosť, ale nikdy nezabudne ani na urážku. Ak ho partner chce opustiť, nevie sa s tým zmieriť a zvyčajne je to veľmi ťažký proces. V sexuálnych hrách je veľmi aktívny a intenzívny, ale zvyčajne dbá iba na uspokojenie vlastných túžob.
Má veľký sexuálny apetít – takmer ako dravé zviera. V posteli od vás vždy požaduje viac, než mu je partner schopný dať.  Má živú erotickú predstavivosť. Od každého stretnutia očakáva maximum slasti. Disponuje nevyčerpateľnou energiou, jeho žiadostivosť je takmer neuspokojiteľná. Začína vo vysokom tempe, ktoré potom ešte neustále zvyšuje. Nedbá na pozornosť. Očakáva len uspokojenie vlastných pudov. Nežné bozkávanie, hladkanie a objímanie – to nie je nič pre neho. Rád skúša nové praktiky a láka ho to, čo nie je celkom bežné a niekedy aj to, čo sa už nachádza na hranici dovoleného. Napriek všetkému, v oblasti lásky a sexu si nikdy nedá radiť – Škorpión je presvedčený o tom, že je výnimočným milencom, ale často nemyslí na to, že každému sa to nemusí páčiť.  Má rád orálny sex, miluje sa vo všetkých polohách a snaží sa dosiahnuť čo najväčšiu rozkoš.

Vášnivý Strelec

Erotický horoskop
https://www.shutterstock.com/

Ak chcete nájsť cestičku do srdca Strelca, pozorne ho počúvajte. Získate si ho aj bystrým umom a vtipom. Majú radi všetko, čo je spojené s hudbou a voľnou prírodou. Neznášajú príkazy, zákazy a akékoľvek obmedzovanie – vtedy sa vám môže stať, že vám na vankúši ráno nechajú lístok, že ste voľní, práve tak, ako aj oni. Strelec sa ľahko zaľúbi a rád skúša nové veci. Sex si dokáže skutočne vychutnať a svojich partnerov či partnerky dokáže pri milovaní urobiť veľmi šťastnými. Miluje orálny sex a má veľmi jemné a citlivé ruky. Strelec rád dráždi svojich partnerov, či partnerky a privádza ich k orgazmu. Hoci aj jemnou a veľmi zmyselnou masážou, na ktorú má mimoriadne vlohy a predpoklady. Pri milovaní používa všetky časti svojho tela a jemné trenie o telo partnera mu prináša neuveriteľnú rozkoš. Milovanie so Strelcom je vždy veľmi vášnivé a plné rozkoše. Mužom Strelcom sa páči, ak ženy nosia podväzkové alebo samodržiace pančuchy a ak si ich nevyzliekajú ani pri milovaní. Takisto majú slabosť na ženy, ktoré nosia topánky s vysokými podpätkami. Potrpia si aj na krásnu sexi bielizeň a na topánky s otvorenou špičkou a upravené a nalakované  nechty na nohách.

Ambiciózny a tvrdý Kozorožec

https://www.shutterstock.com/

Najlepšie sa s ním zoznámite pri spoločnej práci. Zaujíma sa o umenie, divadlo, priťahujú ho intelektuálne vzrušujúci ľudia. Sleduje udalosti a očakáva to aj od vás. Kozorožci nenávidia všetko, čo je zanedbané a podpriemerné. V skutočnosti chcú len to najlepšie,, a j keď hovoria, že obľubujú skromnosť a jednoduchosť. Zakladajú si na nezávislosti – ak ich nechcete stratiť, neprivlastňujte si ich. Kozorožec si  svoje objatia i svoju sexuálnu aktivitu  plánuje rovnako ako celý svoj ostatný život.  Jeho dáma sa musí naučiť tajomstvá, pomocou ktorých je ho možné vzrušiť, dokonca aj ony samy môžu byť iniciátorkami nových prekvapení. Muž – Kozorožec očakáva, že aj žena, ako on sám, bude vždy pripravená, ochotná a nadšená milovaním. Je hrdý na svoju sexuálnu potenciu, na to, že vie bez námahy uspokojiť každú ženu.  Medzi Kozorožcami môžeme nájsť z telesného hľadiska tých najšikovnejších milencov. Kozorožec sa vydrží milovať tak dlho, dokiaľ nie je partnerka niekoľkokrát poriadne uspokojená. Jeho schopnosť ovládať vlastný orgazmus je závideniahodná. Je zvyknutý na maximálne pohodlie, čistotu, intímne osvetlenie, príjemnú hudbu, voňavú sexi  bielizeň, lahodné vychladené šampanské.. Kozorožec  je  dokonalým milovníkom, ktorý u každej ženy vycíti, čo skutočne potrebuje.

Nezávislý Vodnár

https://www.shutterstock.com/

V skupinke ľudí ho možno pomerne ľahko identifikovať. Hľadajte príťažlivú osobu a fascinujúceho rozprávača. Ak nie ste dostatočne sčítaní a nemáte veľmi čo povedať, ani nesnívajte o jeho spoločnosti. Nečakajte, že sa bude správať ako ostatní. Vodnár miluje nevšedné veci, nevšedných ľudí a nekonvenčnosť. Lákajú ho vždy nové a nové veci, no najmä diaľky. Muža narodeného v znamení Vodnára žena zaujíma ako človek, a nie ako predmet sexu. Keď sa mu totiž nejaká zapáči, lipne na nej rovnako silne aj z duševnej, aj z telesnej stránky. Ak Vodnár nájde tú pravú alebo pravého, môže byť z neho  vynaliezavý a vynikajúci milenec. Jeho erotická vynaliezavosť prináša veľkú slasť aj pre partnera.  Vodnár má rád, ak jeho partnerka, či partner, sú v milovaní nápadití a majú radi zmenu – týka sa to spôsobu milovania a s tým súvisiacich  noviniek. Potrpia si na peknú sexi bielizeň a vzrušuje ich orálny sex,  ktorý si radi ozvláštňujú voňavými olejčekmi  a podobne. Vodnári zvyčajne poznajú  všetky svetové smery a štýly milovania a nebránia sa ani experimentovaniu  v tejto oblasti. Môže sa stať, že sa nechajú nahovoriť aj na  výmenu partnerov,  či skupinový sex, ale všetko za predpokladu, že i partnerka s týmto postojom súhlasí.  Ak  je  Vodnár doma spokojný,  patrí k verným milencom a partnerom. Veľmi  rád však pri milovaní strieda polohy.

Jemné a citlivé Ryby

Erotický horoskop
https://www.shutterstock.com/

Ľudia narodení v znamení Rýb sú veľmi citliví a zraniteľní. Nemajú radi skúposť, zosmiešňovanie a hádky. Ak nebudete dbať na ich názor, budete im nepretržite oponovať na verejnosti, opravovať ich a kritizovať, s najväčšou pravdepodobnosťou sa poobzerajú po nejakom inom partnerovi. Ryby rady konajú  iniciatívne. Ak však nedostanú ihneď odpoveď, tak sa stávajú netrpezlivé.  Majú sklony k tajným stykom, najmä s vydatými ženami. Ideálnym partnerom pre muža – Rybu je žena so silnou sexuálnou túžbou, ktorá má už určité skúsenosti. Ak ju miluje, je ochotný splniť jej aj tie  najzvláštnejšie želania – hoci aj milovanie v trojici… Veľkú pozornosť venuje predohre, ktorú si rád vychutnáva. Na partnerkách ich priťahujú prsia, s ktorými sa dokážu dlho maznať.  Muž – Ryba  ženu jemne hladí, manuálne dráždi, masíruje, vášnivo bozkáva.  Patrí k mužom, ktorí sa pre zvýšenie rozkoše nebránia vyholiť sa, obzvlášť oblasť semenníkov a ešte si pred stykom v rámci masáže nechávajú olejíčkom alebo gélom natierať tieto citlivé miesta.Veľmi ich vzrušuje manuálna masáž ich penisu, najviac citlivá je horná časť. Rád se miluje so ženami v pančuchách, vzrušujú ho ženské nohy a predovšetkým prsty na nohách.

Save

Save