SPÄŤ
Ezoterika

Kúzelné rady babky ježibabky – ako nestratiť energiu

Od: Jana Vančová 31.3.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Kúzelné rady babky ježibabky – ako nestratiť energiu

Často sú to drobnosti, ktoré nám pomôžu vyriešiť nejaký problém, spríjemniť si deň, vyliečiť nejakú boliestku, zlepšiť náladu, či medziľudské vzťahy a ešte mnoho iných vecí. Niekedy je to logické, ale inokedy logické zdôvodnenie vlastne ani nejestvuje, ale rada pomôže. Skúste nasledujúce kúzelné rady dobrej čarodejky…

nestratiť energiu

🌺 Ak máte pocit, že na vás dolieha jarná únava, zjedzte každý týždeň minimálne 4 jablká, 4 kivi a 4 banány.

🌺   Zaveďte si aspoň raz do týždňa takzvaný  „ryžový deň“ – najlepšie v pondelok. Ryža pomôže odstrániť únavu a upokojí nervy. Vyskúšajte teda nejaké dobré ryžové jedlá a naplánujte si ich vždy na pondelky.

🌺   Popíjajte feniklový čaj – má omladzujúce účinky a dezinfikuje organizmus zvnútra.

🌺  Zelené fazuľkové lusky tiež zaháňajú únavu a odplavujú stres – treba si ich však vedieť správne načasovať do jedálneho lístka. Najlepšie urobíme, ak ich konzumujeme po 16. hodine. Priaznivo pôsobia aj na krvný tlak – pomáhajú ho upraviť tým, čo trpia hypertenziou.

🌺  Ak chodievate do sauny, naplánujte si jej návštevu medzi 18. – 21. hodinou – vtedy sa póry najlepšie otvárajú a telo sa ľahšie zbavuje škodlivých látok.

🌺  Ak chcete mať na jar pokožku tela jemnú ako bábätko, zmiešajte si dve plné hrste kuchynskej soli s trochou mlieka na hustú kašu a potom si ňou dôkladne vymasírujte telo pred sprchovaním. Lakte, kolená a päty masírujme intenzívnejšie. Po dôkladnom osprchovaní sa zabaľme do osušky  a nakoniec si pokožku nakrémujme výživným telovým mliekom alebo krémom.

🌺  Ak chcete, aby vám bolo sladko na duši, obklopte sa jemnou vanilkovou vôňou – nádherne uvoľňuje.

🌺  Ak trpíte migrénami, skúste každé ráno nalačno vypiť 3 poháre prevarenej, najlepšie vlažnej vody. Výborne to pomáha nielen pri migrénach, ale aj pri iných zdravotných problémoch – napríklad pri problémoch s vyprázdňovaním, alebo s pleťou.

🌺  Ide na vás depka? Rýchlo zaraďte do svojho jedálnička zrelé banány a  ak nemáte problém s hladinou cukru, zjedzte denne dva až tri!

womangalérie VŠETKY