Zázračný kúpeľ krásy

Chcete vyzerať tak dobre, ako sa len dá? Doprajte si tento takmer zázračný kúpeľ krásy, ktorý funguje úplne skvele!

Zázračný kúpeľ krásy využijete najmä vtedy, ak potrebujete vyzerať mimoriadne atraktívne a očarujúco! Ale pozor! Nemôžete plytvať jeho účinkami – využívajte ho zásadne iba vtedy, ak skutočne potrebujete doslova očariť a zažiariť v plnej kráse! Účinok tohto kúpeľa si treba skutočne načasovať, pretože trvá iba šesť hodín a potom začne pomaly slabnúť.

zázračný kúpeľ krásy
https://stock.adobe.com

Účinok je veľmi vzácny, ale trvá iba 6 hodín…

Ak teda potrebujeme mimoriadne dobre vyzerať – chceme niekoho očariť, mimoriadne dobre zapôsobiť alebo uspieť na nejakom podujatí, či pohovore, dožičme si tesne pred odchodom z domu, či tesne pred dôležitým stretnutím tento kúzelný kúpeľ krásy.

Nesmieme však zabudnúť na to, že takýto kúzelný kúpeľ krásy si môžeme dopriať iba jeden raz v priebehu lunárneho cyklu, čo je obdobie odvtedy, keď je Mesiac v nove, až do času, keď je Mesiac v splne. Ako by sme jeho účinky chceli skúšať častejšie, určite zistíme, že jeho účinky sa jednoducho nedostavia.

Tieto ingrediencie si zapamätajte!

Skôr než si do vane napustíte teplú vodu, pripravte si 6 čerstvých (nie sušených) lístkov bazalky, polovicu šálky práškového cukru, 1 vonnú tyčinku s vôňou vanilky, 1 bielu sviečku.

Ako si pripraviť kúpeľ a ako by mal prebiehať?

Do vane si napustíme teplú vodu (tak, aby bol kúpeľ pre nás príjemný) a v blízkosti vane si zapálime bielu sviečku a vonnú tyčinku s vanilkovou vôňou.

Keď je voda napustená, nasypeme do kúpeľa práškový cukor, vhodíme lístky bazalky a potom pravou rukou vodu v kúpeli zľahka premiešame v smere hodinových ručičiek.

Potom na chvíľku podržíme obidve dlane nad vodou a snažíme sa predstaviť si, že zhora prichádza biele svetlo a toto svetlo preniká vaším telom a odtiaľ do vody.

Vojdeme do kúpeľa a predstavujeme si, že voda v kúpeli je plná energie a príťažlivosti a že okolo nás víri a nabíja nás magickou krásou.

V kúpeli by sme mali vydržať aspoň do chvíle, kým dohorí vonná tyčinka s vanilkovou vôňou, ale ak vydržíme, pokojne aj 30 – 40 minút, pokiaľ je nám v kúpeli príjemne. Počas kúpeľa myslíme na niečo príjemné, alebo si môžeme niečo pekné prečítať.

Ak máte záujem prečítať si ešte viac o tom, čo všetko môžete urobiť pre svoje šťastie, zdravie i lásku a chcete vedieť, čo vás čaká, prečítajte si aj mesačný horoskop.