Lunárny kalendár 27.–29.júla 2019

Zaujíma vás, čo všetko môžete počas nasledujúcich dní urobiť pre seba, svoje vzťahy, zdravie, krásu, domácnosť, či záhradu? Aj to, na čo by ste si mali dávať pozor?

Prečítajte si Lunárny kalendár 27.–29. júla 2019:

Lunárny kalendár 27.–29. júla 2019
stock.adobe.com

Mesiac v Blížencoch žičí nadväzovaniu kontaktov, upevňovaniu vzťahov, družnej spoločnosti, zábave a takisto aj novým známostiam a zaujímavým rozhovorom. Je rovnako možné, že práve v týchto dňoch vzniknú nápady na nové projekty, zrodia sa pozoruhodné nápady, alebo sa môžete stretnúť so svojou láskou.

Z piatka na sobotu by sme si mohli dopriať výdatný a ničím nerušený spánok – bude nám priať aj Venuša. Na sobotňajšie popoludnie si naplánujme niečo príjemné s rodinou alebo priateľmi – všetko nasvedčuje tomu, že sa dobre zabavíte.

V nedeľu dopoludnia by sme nemali robiť žiadnu prácu, pri ktorej sa treba veľmi sústrediť a žiaľ, nesústredenosť hrozí aj v pondelok. Dávajte si pozor, aby ste nerobili chyby. Nedeľné popoludnie je rozumné využiť na výlet, prechádzku, či jazdu bicyklom. Ak ostanete doma, budete mať dosť energie na to, aby ste sa pustili do fyzicky náročnej práce.

Zdravie a krása:

Ráno sa dobre rozdýchajme pri otvorenom okne a dodajme pľúcam potrebnú a životodarnú dávku kyslíka. Okysličená krv nám zmierni napätie a upokojí nervy. Ak je to možné, doprajeme si príjemnú prechádzku zeleňou, popíjajme čaj z medovky.

Nové sily naberieme pri slnení, na relaxačnej masáži, či v kúpeli – môže byť aj vírivka. Ak ste milovníci vaňových kúpeľov, doprajte si kúpeľ s upokojujúcou prísadou – má to blahodarný účinok na nervy. Urobte si pohodlie a prelistujte si časopisy, ktoré vás pobavia.

Móda: V tieto dni sobre urobíte, ak si oblečiete niečo modré – vhodné sú tmavé i svetlé odtiene. Celkovému vyžarovaniu dodáte väčšiu hravosť, ak modrú doplníte ružovou, oranžovou alebo medovou farbou. V týchto doplnkových farbách môžete zvoliť kabelky, topánky, šatky, šperky…

Záhrada a domácnosť:

V záhrade likvidujte burinu a škodcov. Ak sa vyberiete na trh, bude to veľmi príjemne a užitočne strávený čas. Vhodný čas na vybavovanie telefonátov a korešpondencie. Pre pohodu si do arómalampy nakvapkajte esenciu Lemongras a môžete pridať aj červený pomaranč alebo tymián.

Lunárny kalendár 27.–29. júla 2019Veštby a rady na tieto dni:

Baran:

Všetko nasvedčuje tomu, že v tieto dni mimoriadne potrebujete oddych. Neplánujte si nič náročné, relaxujte, počúvajte príjemnú hudbu, doprajte si masáž alebo bylinkový kúpeľ. Ani na pondelok by ste si nemali robiť veľké plány – dobre vám urobí pokoj.

Býk:

Je pravda, že neradi priznávate, že niečomu nerozumiete, ale dobrá rada znie: Skôr, než sa do niečoho dôležitého pustíte, nechajte si poradiť a vysvetliť, čo je potrebné. Aj keď vám je občas trochu smutno, naučte sa tešiť z maličkostí – každý deň môže priniesť niečo pekné.

Blíženci:

Vychutnajte si letné dni s priateľmi a ak je to možné, usporiadajte si príjemné posedenie alebo párty. Najlepšie aj s tancom a spevom – potrebujete sa uvoľniť. Je to dôležité preto, lebo sa potrebujete sústrediť na niečo dôležité – tak pozor, aby ste nepremrhali svoju príležitosť. Pri skokoch do vody buďte opatrní – môže hroziť úraz!

Rak:

Potrebujete si oddýchnuť a vyčistiť si hlavu. Dobre urobíte, ak sa vyberiete na prechádzku – najlepšie do zelene. Nepodceňujte potrebu spánku – chodievajte spávať pred polnocou a snažte sa vnímať svet tak, aby ste mali viac dôvodov na optimizmus.

Lev:

Aj pre vás platí, že na tieto dni by ste si nemali plánovať nič náročné a najmä – nehľadajte stále a vo všetkom chyby. Takto iba prehlbujete svoju nespokojnosť. Najlepšie urobíte, ak tieto dni budete trochu leňošiť. Dobrá rada na začiatok týždňa: Skôr než sa do niečoho pustíte, všetko si dobre naplánujte.

Panna:

Ak ste mali na víkend nejaký pevný plán, je dosť pravdepodobné, že ho budete musieť zmeniť. Okrem toho, možno vás aj nahnevá niekto z okolia – snažte sa udržať svoje negatívne emócie na uzde.

Váhy:

Bolo by dobré, keby ste sa viac zamýšľali nad tým, ako si porozumieť s ľuďmi, ktorí majú odlišný názor na vec ako vy – nekazte si zbytočne život a nerobte si kvôli hlúpostiam nepriateľov. Ak sa budete zaoberať malichernosťami, môžete prepásť veľa krásnych chvíľ… A možno sa vám aj podarí zmeniť niečo, s čím ste už nerátali!

Škorpión:

Počúvajte pozorne svojho partnera, či partnerku a užívajte si spoločné chvíle. Dobre vám padne spoločný víkend v rodinnom kruhu, medzi ľuďmi, ktorí sú vám blízki. Dajte si však pozor na to, aby ste niekoho zbytočne nekritizovali, ani ironické poznámky tentoraz nie sú namieste.

Strelec:

Máte síce málo času, ale budete na tom lepšie, ak si pevne stanovíte svoje priority. Uvedomte si, že na prvom mieste by u vás mal byť váš partner a vaši blízki – práve s nimi prežijete tie najkrajšie chvíle.

Kozorožec:

Ak máte nejaké nejasnosti ohľadne osoby, o ktorú sa zaujímate, stretnite sa s ňou na nejakom neutrálnom mieste a všeličo sa ujasní. Je možné, že v blízkej dobe dostanete ponuku, kvôli ktorej si budete musieť prehĺbiť svoje vedomosti – ak sa tak stane, neváhajte a urobte tak – môže to byť vaša veľká príležitosť!

Vodnár:

Dobre urobíte, ak svoju energiu využijete na prácu v domácnosti alebo v záhrade – inak môžu byť na obzore aj hádky… Nič neriešte s horúcou hlavou – vyzerá to tak, že čoskoro vyriešite niečo, o čo sa už dlho usilujete…

Ryby:

Dajte si pozor na svoje emócie – v sobotu môžu byť premenlivé – raz úplne úžasné, a inokedy presne naopak… Ak ste na cestách, je namieste zachovať opatrnosť a takisto aj pri narábaní s peniazmi!

Chcete vedieť viac? Čítajte náš mesačný horoskop.