Lunárny kalendár od 27. júna

Sledujete  “Lunárny kalendár ” od 27.  júna!

Chcete vedieť, čo vás čaká počas nasledujúcich dní, v akých oblastiach môžete mať úspech a čo si bude lepšie odložiť na inokedy? Prečítajte si náš nový Lunárny kalendár!

Lunárny kalendár

Lunárny kalendár na 27.  – 29. júna:

27. júna je Mesiac ešte v Rybách – ak máme ťaživé myšlienky,  potrebujeme si upratať v hlave a riešiť nejako svoju životnú situáciu, vyberme sa na prechádzku a ak to počasie dovolí, choďme bosí a napojme sa na nekonečný zdroj energie. Možno takto skôr nájdeme riešenie na to, čo nás trápi.
28. – 29. júna je Mesiac v Baranovi – tešte sa zo života! Máte plno energie, túžite po voľnosti a po úniku z rutiny všedných dní. Pomôže vám urobiť niečo spontánne a veselé.

Zdravie a krása:

V pondelok, keď je Mesiac v Rybách, je vhodný čas pre starostlivosť o svoje nohy a chodidlá. Pomôže kúpeľ nôh i jemná masáž – posilní sa obranyschopnosť, uvoľnia sa svaly a prekrvia tkanivá.  Vhodný čas aj na odstraňovanie plesní a bradavíc na nohách. V utorok a stredu, keď je Mesiac v Baranovi, vplýva na hlavu, mozog, oči, nos a životnú silu. Keďže hlava je v tieto dni veľmi zaťažená, môžeme trpieť bolesťami hlavy a migrénami. Ak máme takéto zdravotné problémy, vyhýbajme sa káve, dlhému vysedávaniu pri televízore, či počítači. Večer relaxujme, doprajme si príjemný teplý kúpeľ s pridaním rozmarínovej či levanduľovej silice. Príjemne a upokojujúco pôsobí jemná masáž uší, pričom zľahka masírujeme obidve uši od horného okraja po lalôčiky a späť (jemným šúchaním palcom a ukazovákom). Ak chceme mať z masáže ešte väčší pôžitok, votrime si medzi prsty kvapku levanduľového olejčeka. Dobre urobíme, ak si zacvičíme aj očami – napríklad gúľaním očami sprava doľava alebo zaostrovaním pohľadu na predmet, ktorý približujeme a vzďaľujeme. Na upokojenie a proti bolestiam hlavy popíjame čaj z medovky alebo majoránky.
Dožičme si čistiacu pleťovú masku alebo sa objednajme na kozmetiku.

Záhrada a domácnosť:

V pondelok si pripravíme a vytriedime bielizeň na pranie, podľa potreby polievame všetky rastliny, prihnojíme listovú zeleninu. V utorok je vhodný čas na umývanie, maľovanie a lakovanie v domácnosti. Dobrý čas na dôkladné vyvetranie miestností. V záhrade okopávame, hnojíme a polievame plodovú zeleninu. Ak je dobré počasie, zbierame liečivé rastliny, ktoré pomáhajú pri bolestiach hlavy a na zlepšenie pamäti – napríklad mäta, medovka, oregano. Ak ste v prírode, nazbierajte si lesné jahody – výborne chutia čerstvé, alebo si ich nasušte na čaj.

Tip na recept na pondelok: Kuracie karí

Tip na recept na utorok: Domáci hamburger a zeleninový šalát.

Tip na recept na stredu: Špecialita z teľacieho mäska

Kúzlo na relaxáciu:

Dajte si do aromalampy 3 kvapky levanduľového olejčeka – zázračne upokojuje

Kúzlo na prilákanie peňazí

Vystrihnite si z papiera “akože” peniaze, napíšte na ne hodnotu (napríklad 20, 50, 100, 200, 500 Eur – čím vyššia hodnota, tým lepšie) a noste ich so sebou v peňaženke – prilákajú vám skutočné peniaze…

Save