Lunárny kalendár od 29. marca

Sledujte lunárny kalendár od 29. marca.

Chcete vedieť, čo vás čaká počas nasledujúcich dní, v akých oblastiach môžete mať úspech a čo si bude lepšie odložiť na inokedy?

Lunárny kalendár od 25.marca

 

Lunárny kalendár na 29. – 30. marca:

V tieto dni je Mesiac v znamení Strelca a ten pôsobí na stehná, žily a na krížovú oblasť. V utorok môžeme mať sklony k plačlivosti a k premenlivej nálade, hrozí aj  menšia nesústredenosť. Tento deň je vhodný na stretnutia a rozhovory. Streda je ideálna na to, aby sme zaradili do svojho programu  prechádzku, šport alebo relax pri hudbe – pomôžeme tak rýchlejšie odstrániť následky stresujúceho dňa a uponáhľaného života.

Zdravie a krása:

Funkciu orgánov zlepší sauna, masáže, ale aj striedavé sprchy teplou a studenou vodou. Vhodná je aj rýchla chôdza, ktorú môžeme skombinovať s behom. V tieto dni by sme sa mali vyhýbať dlhému státiu, ale aj celodennému sedeniu. Uvoľňujúco pôsobí teplý kúpeľ a následná ľahká masáž nôh, alebo aj celého tela. Obidva dni sú vhodné aj na boj proti celulitíde, takže si doprajme buď masáž kefou, alebo kúpeľ proti celulitíde, ktorý si pripravíme nasledovne: Zoberieme jednu hrsť čerstvých listov brečtanu, prelejeme ich 3 litrami vody, zakryjeme a na miernom ohni varíme po dobu 2 hodín. Potom scedíme a vylejeme do teplého vaňového kúpeľa, v ktorom by sme mali zotrvať aspoň 15 minút. Po vysušení pokožky ošetríme partie, ktoré ohrozuje celulitída, špeciálnym prípravkom na to určeným – vybrať si možno krémy, mlieka, či gély proti celulitíde, ktoré pokožku krásne vyhladia a napnú.

Záhrada a domácnosť:

Ak ste k Veľkej noci nestihli poumývať okná a sklené predmety, teraz je vhodný čas. Ideálne je aj pokračovať v jarnom upratovaní. V záhrade sa môžeme pustiť do okopávania jahôd.

Tip na jedlo na utorok: Ratatouille

Tip na jedlo na stredu: Pečené kuracie mäso a ovocný šalát


Horoskop na nasledujúce dni…

Túžite vedieť, čo vás môže postretnúť v nasledujúcich dňoch? Na čo by ste si mali dať pozor, na čo sa môžete tešiť, alebo ako sa postaviť k tomu, čo sa vám len tak preháňa hlavou?

Baran

Vychutnajte si každú chvíľu, ktorú vám život ponúka – zdá sa, že tých krásnych bude neúrekom. Jediné, čo vás teraz môže trápiť, sú myšlienky na vášho partnera – akoby ste si neboli istí, či je to ten pravý…

Býk
Je viac než možné, že v osud vám onedlho splní to, po čom najviac túžite – bolo by teda dobré, keby ste si svoje najvčäšie túžby zodpovedne ujasnili – mohlo by vám to výrazne zmeniť život…!

Blíženci
V nasledujúcich dňoch sa určite nudiť nebudete! Váš život bude plný rozruchu a nových podnetov. Ak vám niečo prekáža na partnerovi, na mieste je úprimný rozhovor. Radikálne riešenia však neurýchľujte – čas ukáže…

Rak

Mali by ste konečne urobiť vo veciach jasno a prezradiť vašim najbližším, čo vás trápi a na čo myslíte. Snažte sa mať pochopenie pre svojho partnera – veľmi potrebuje vašu náruč a nežné slová!

Lev
Všetko nasvedčuje tomu, že túžite po nejakej zmene – ak by ste však pomýšľali na zmenu partnera, všetko si radšej dobre premyslite – možno by ste po čase zistili, že vás omrzel rovnako, ako ten doterajší. Snažte sa predovšetkým upokojiť…

Panna
Máte radi istotu? Tak v tom prípade nežite v ilúziách, ale stavte na istotu – a to rovnako v oblasti práce, ako aj lásky. Prvoplánové veci nemusia mať dlhú trvácnosť…

Váhy

Nenechajte si život prekĺznuť medzi prstami – niektoré veci sa jednoducho neopakujú! Preto by ste si mali to, čo sa ponúka, vychutnať. Myslite viac aj na svoje zdravie a naučte sa relaxovať.

Škorpión
Neobmedzujte sa a nebojte sa svojich želaní. V apríli vám budú hviezdy naklonené a mnohé želania sa vám vyplnia – a to nielen v oblasti lásky, ale aj práce.

Strelec
Ak náhodou práve teraz máte pocit, že sa vám veľmi nedarí a že by ste vo svojom živote potrebovali niečo zásadné zmeniť, neklesajte na duchu – zmena k lepšiemu príde onedlho…

Kozorožec
Chcete urobiť zásadné životné kroky? Všetko si premyslite a obzrite sa aj späť, aby ste sa poučili z toho, čo bolo – zo svojich chýb, aj úspechov. Čakajú vás úspešné pracovné stretnutia.

Vodnár
Teraz vám skrátka ide karta – bez toho, že by ste sa museli nejako zvlášť usilovať, darí sa vám v láske, aj v kariére – vychutnajte si tento čas!

Ryby
Možno že práve teraz ste na tom v živote celkom dobre (aj keď všetko je relatívne) – a museli ste sa celkom slušne nadrieť, kým sa vám to podarilo, ale práve teraz by ste mohli pomyslieť na tých, ktorí potrebujú vašu pomoc…