SPÄŤ
Ezoterika

Lunárny kalendár od 23. septembra

Od: Jana Vančová 23.9.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Chcete vedieť, čo vás čaká počas nasledujúcich dní?

V akých oblastiach môžete mať úspech a čo si bude lepšie odložiť na inokedy? Prečítajte si náš nový Lunárny kalendár od 23. septembra!

Lunárny kalendár

Lunárny kalendár na 23. – 25. septembra: Mesiac je v Škorpiónovi a to je čas, keď máme obrovskú chuť naplniť svoje túžby – toto sa týka nielen úloh a naplánovaných vecí, ktoré by sme chceli zvládnuť, ale aj vzťahov. Ak po niekom túžime a snívame o ňom, v tieto dni budú naše city a túžby ešte intenzívnejšie. Ak máme to šťastie a máme svoju milovanú osobu pri sebe, môže byť toto obdobie veľmi krásne, pretože tieto dni žičia láske a erotike. Súčasne sme však aj citovo zraniteľnejší. Ak máme pred sebou nejaké ťažšie úlohy alebo práce, ktoré potrebujeme zvládnuť, je rozumné nechať si ich práve na tieto dni a riešiť ich – máme veľkú šancu, že to úspešne zvládneme… 😛

Zdravie a krása:

Telesne teraz Mesiac ovplyvňuje pohlavné a vylučovacie orgány, konečník a sexualitu – nemali by sme ich zaťažovať chladom, ani nevhodnou stravou. Jedzme viac zeleniny, ovocia a celozrnných výrobkov, aby sme pomohli očiste svojho organizmu. Ženy by si v týchto dňoch mali pripravovať čaje z ľubovníka, rebríčka, či alchemilky. Aj preventívne ženám v týchto dňoch veľmi osoží sedací kúpeľ z rebríčka. Všetko, čo v tieto dni urobíme, aj preventívne, pre zdravie svojej intímnej oblasti, má dvojnásobne dobrý účinok. Muži by si mali variť čaj z vŕbovky a zlatobyle, ktoré pomáhajú pri problémoch s prostatou a umývať si svoje pohlavné orgány v studenej vode – veľmi to prospeje ich mužnosti. Pri problémoch s hemoroidami pomáhajú sedacie kúpele z brečtanu.

Záhrada a domácnosť:

Vysievame zimný šalát, ak treba zalievať, rastliny polievame iba ku koreňom. Vetráme iba krátko, aby sme nepustili do svojho domu či bytu veľa vlhkosti. Ak je suché počasie, pohrabeme lístie.

womangalérie VŠETKY