Lunárny kalendár na 22.– 23.novembra 2019

Zaujíma vás, čo všetko môžete počas nasledujúcich dní urobiť pre seba, svoje vzťahy, zdravie, krásu, domácnosť, či záhradu? Aj to, na čo by ste si mali dávať pozor?

Čítajte náš nový lunárny kalendár na 22.– 23.novembra 2019 :

Lunárny kalendár na 22.– 23.novembra 2019
stock.adobe.com

Po tieto dni je Mesiac vo Váhach, a to je čas, keď by sme nemali riešiť veľmi komplikované problémy. Nie je vhodné robiť žiadne ťažké rozhodnutia. Oveľa príjemnejšie a vhodnejšie je posedieť si teraz s priateľmi pri dobrom vínku, alebo sa stretnúť na káve či čaji s človekom, ktorý je nám blízky a pozhovárať sa s ním o tom, čo nás trápi i teší.Dobre nám padne aj návšteva výstavy, divadla či kina, alebo si doma prečítajme niečo pekné alebo sa započúvajme do príjemnej hudby.

V piatok po polnoci sa pravdepodobne veľmi dobre nevyspíme – vplyvom Jupitera môže byť náš spánok nepokojný. Ráno však bude príjemné a usmievavé, pretože tu sa prejaví upokojujúci vplyv Slnka. Žiaľ v priebehu dňa nám usmievavá slnečná nálada môže vyprchať a my sa chtiac-nechtiac môžeme ocitnúť v situáciách, ktoré môžu zaváňať konfliktami a mrzutosťami rôzneho druhu. Ostražitosť treba zachovať aj na cestách – najmä ak riadime vozidlo, alebo prechádzame cez cestu… Ak je to čo len trochu možné, popoludní sa radšej stiahnime niekam do pokoja, aby sme sa zbytočne nedostávali do nepríjemných situácií.

Zdravie a krása:

Venujte pozornosť svojim obličkám – držte si ich v teple a dávajte pozor, aby ste neboli niekde v prievane alebo v chlade, kde by vám ostalo zima na krížovú oblasť. Okrem tepla dbajme aj na dostatok tekutín, ale aj na to, aby ste so svojím partnerom prežívali príjemné chvíle – doprajte si niečo výnimočné, čo môžete prežívať a vychutnávať si spoločne – napríklad dobrú večeru, v ktorej by nemal chýbať ani chutný a vyzdobený múčnik či dezert. Váhy majú zmysel pre estetiku, takže nezabúdajme na to, že jedlo by malo byť nielen chutné, ale by malo aj pekne vyzerať.

Svojim obličkám pomôžete aj popíjaním tymiánového čaju a močovým cestám zase pitím brusnicovej šťavy.

Ulahodí nám voňavý relaxačný kúpeľ a masáž tela. A aby sme urobili aj niečo účinné pre krásu a žiarivosť svojej pleti, vymasírujme si očistenú pleť pílingom a potom zľahka aplikujte vhodný krém – najlepšie s príjemnou a upokojujúcou vôňou. Nezabudnime ani na ošetrenie tela telovým mliekom či olejom. Ak si takúto ošetrujúcu masáž doprajeme vzájomne so svojím partnerom, bude to ešte príjemnejšie.

Lunárny kalendár na 22.– 23.novembra 2019 – záhrada a domácnosť:

Venujte pozornosť kvetom v záhrade – ošetrite ruže a ostatné kvety, ktoré to potrebujú. Citlivé rastliny zazimujte. Vhodný čas aj na zber koreňov liečivých rastlín – napríklad púpavy, kostihoja, lopúcha a ďalších.