SPÄŤ
Ezoterika

Lunárny kalendár od 30. decembra

Od: Henrieta Karabova 30.12.2014
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Buďte prvá a ohodnoťte článok
Loading...

Chcete vedieť, čo vás čaká počas nasledujúcich dní, v akých oblastiach môžete mať úspech a čo si bude lepšie odložiť na inokedy? Sledujte lunárny kalendár…Lunárny kalendár Lunárny kalendár od 30. decembra – 1. januára: V utorok sa vám môže zdať, že všetci okolo vás sa zbláznili, alebo že aj vy možno strácate zdravý rozum.  Mnohé veci sa vám budú zdať nelogické – najlepšie bude spoľahnúť sa na vlastný úsudok. Silvestrovská streda bude oveľa príjemnejšia a aj vďaka tomu si dokážete skvele pochutnať na delikatesách, ktoré silvestrovská noc ponúkne. Pokiaľ ide o alkoholické nápoje, pite len to, čo vám chutí. Doprajte si prechádzku na čerstvom vzduchu a čas na stretnutie sa s priateľmi. Prospeje aj relax vo vani, do ktorého si môžete pridať dve kvapky levanduľového oleja.  Pred silvestrovskou nocou i po nej si doprajte dostatok spánku a spite v chladnejšom prostredí – pomáha to aj mozgu, ktorému sa v chladnejšom prostredí lepšie pracuje a regeneruje sa.
Záhrada a domácnosť: Ak je suchá zima a nie je mráz, nezabudnite poliať novo vysadené stromy a kríky, aby počas zimy nevyschli.

Lunárny kalendár na 2. januára: Ak patríte k tým, ktorí si v piatok nem§žu zobrať dovolenku a pohodlie, pravdepodobne sa vám nebude dariť pracovať v takom tempe, ako by ste si to predstavovali. Dôležité je však začať a pokúsiť sa – ak sa nebude dariť v piatok, nasledujúce dni vám to vynahradia.V tento aj po nasledujúce dni sa môžete pokúsiť oslobodiť svojho ducha od každodenných myšlienok a načerpať energiu a šťastie spievaním, alebo počúvaním hudby. Spev aj hudba povznášajú ducha.

Lunárny kalendár na 3. januára: V Sobotu sa vám možno podarí vymyslieť plán, ako zosúladiť svoje aktivity a dať mnohé svoje záležitosti do poriadku. Nedajte sa ovplyvniť predsudkami.

Lunárny kalendár na 4. januára:
Ak ste na dovolenke a chystáte sa domov, vyberte sa na cestu ešte dopoludnia. Neodkladajte nič na poslednú chvíľu. Ak vznikne nejaké napätie vo vzťahoch počas dňa, skúste sa k tomu vrátiť večer – je možné, že problémy sa vám podarí vyjasniť. Ideálny deň na zalievanie kvetín.

Pranostiky na toto obdobie:

♥ Keď je v januári pekne, je pekné leto.
♥ Keď vlci a líšky v januári vyjú, znamená to tuhú zimu.
♥ Január studený, marec teplý.
♥ Aký január, taký máj.
♥ Aký je deň Nového roka, taký bude celý rok.
♥ Keď je na druhého januára jasno, bude dlhá zima. Ke’d ale sneží, nie je ďaleko jar.
♥ Tretí deň jasný – budú mnohé búrky.
♥ Štvrtý deň jasný znamená mrákavý a nezdravý rok.
♥ Na Nový rok blato, na Veľkú noc sneh.

womangalérie VŠETKY