Lunárny kalendár od 30. marca

Chcete vedieť, čo vás čaká počas nasledujúcich dní, v akých oblastiach môžete mať úspech a čo si bude lepšie odložiť na inokedy? Sledujte lunárny kalendár…

Lunárny kalendár od 30. – 31. marca: V tieto dni budeme možno sebavedomejší ako inokedy a vďaka tomu sa nám môže podariť zapôsobiť aj na takých ľudí, u ktorých sa nám doposiaľ veľmi nedarilo. To je fajn pocit! Tešte sa zo života a z príjemných vecí, ktoré vám prináša – obidva večery sú pre lásku ako stvorené…

Horoskop, lunarny kalendar, vestenieZdravie a krása: Myslime na svoju chrbticu a ak je to možné, viackrát v priebehu dňa sa ponaťahujme (napríklad tak, že ruky spojíme za chrbtom, prsty oboch rúk prepletieme a tlačíme smerom k zemi) a uvoľnime sa. Popíjajme čaj z medovky (upokojuje) alebo žihľavy (prečisťuje). Ak trpíte nervozitou, doprajte si teplý vaňový kúpeľ, do ktorého pridáte odvar z medovky a kozlíka).
Vlasy budú krásne rásť, ak si ich v tieto dni zastrihneme, pleť sa rozžiari, ak si ju práve teraz vyčistíme a budeme aplikovať čistiacu masku. Určite by sme sa však mali vyhnúť chirurgickým zákrokom (ak je to možné) a nedajme si v týchto dňoch robiť ani permanentný mejkap.

Záhrada a domácnosť: Do debničiek môžeme vysievať rajčiny, papriky a baklažány, ale aj inú plodovú zeleninu na predpestovanie.

 Lunárny kalendár od 1. – 2. apríla: Streda bude zaujímavá – možno viac ako inokedy si budeme uvedomovať slabé miesta v tom, po čom najviac túžime a môžeme prísť na to, čo musíme urobiť pre dosiahnutie svojho cieľa… Vo štvrtok sa pousilujeme počúvať svoje zmysly a vynasnažíme sa naplniť svoje túžby, ktoré si dokážeme dokonale vychutnať. Mimoriadna vnímavosť a citlivosť sa prejaví nielen vo veciach lásky, ale aj pri jedle – v oboch prípadoch zažijeme ozajstný pôžitok. 😉 

Zdravie a krása: Mesiac vstupuje do znamenia Panny, vďaka čomu sa budeme schopní viac a lepšie učiť, poznávať nové veci a pracovať. Telesne v tieto dni Mesiac ovplyvňuje slezinu, pankreas, ale aj tenké a hrubé črevo. Doprajme si viac pohybu, masírujme si bruško v smere hodinových ručičiek, aby sa zlepšila peristaltika čriev, doprajme si potraviny so zvýšeným obsahom vlákniny. Popíjajme čaje na podporu trávenia. Tieto dni sú vhodné na návštevu lekára, farbenie vlasov, ale aj na tetovanie kože.

Záhrada a domácnosť: Pripravte svoju domácnosť na veľkonočné sviatky, vyzdobte si príbytok, upečte si koláče a farbite vajíčka. Vyzdobte si príbytok čerstvými kvetmi a jarnými dekoráciami, aby ste pocítili príval jarnej energie a naplno vychutnali čaro sviatkov jari.