SPÄŤ
Ezoterika

Lunárny kalendár od 31. januára 2018

Od: Jana Vančová 31.1.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Chcete vedieť, čo vás čaká počas nasledujúcich dní?

V akých oblastiach môžete mať úspech a čo si bude lepšie odložiť na inokedy? Prečítajte si náš nový Lunárny kalendár od 31. januára!

Lunárny kalendár od 31. januára 2018

Lunárny kalendár na 31. 1. – 1. 2.:

Po tieto dva dni je Mesiac v Levovi a to je čas, keď môžeme byť trochu nepokojnejší ako obvykle. Mimochodom, v stredu je spln, či dokonca superspln! A to celkom mimoriadny, pretože kombinácia takýchto nebeských úkazov naposledy nastala v roku 1866! Ide o úplné zatmenie krvavého modrého Mesiaca v supersplne. Ide skutočne o nevšedný úkaz, pretože jeden mesačný spln sme už mali začiatkom januára a teraz tu máme druhý. Mesiac je teraz najbližšie k Zemi a môže sa nám javiť o 14 % väčší a o 30 % jasnejší ako inokedy. Treba už len dúfať, že nám pozorovať toto nebeské divadlo umožní počasie a že nebude oblačno… Mesiac vyjde o 16.47 a jeho vystupovanie z polotieňa bude možné pozorovať do 17.37 hod. Môžeme sa však vybrať na prechádzku a presvedčiť sa na vlastné očí!

Zdravie a krása:

Lev ovplyvňuje srdce a krvný obeh. Preto by sme si svoj denný režim mali nastaviť tak, aby sme svoje srdce čo najmenej zaťažovali – a toto sa týka aj ľudí, ktorí sú zdraví a nemajú problémy so srdcom. Nepreháňajme to s pitím kávy, ani sa zbytočne nevystavujme stresovým situáciám, ktoré nemusia byť. Ak potrebujeme vzpružiť, dajme si radšej zelený čaj. Ráno alebo v dopoludňajších hodinách dobre urobíme, ak si doprajeme pohár s čerstvo vytlačenou šťavou z pomaranča, čím podporíme svoju obranyschopnosť a dodáme telu potrebný vitamín C. Večer si môžeme dopriať pohárik rozmarínového alebo dobrého červeného vínka, čím podporíme činnosť svojho srdca. Môžeme si podstrihnúť vlasy, aby boli silnejšie a zdravšie ale si ich v tieto dni nefarbime, aby sme ich neoslabili. Dbajme na dostatočný pitný režim a doprajme si niečo pekné a príjemné… 😛 

Záhrada a domácnosť:

V čase splnu nepracujeme s rastlinami. Predpoveď počasia na február podľa 100-ročného kalendára: Od 1. – 4. februára zamračené, 5. februára pekné počasie, 6. – 7. februára nepríjemné počasie, 1á. – 12. februára mrazy, 18. februára dážď, Posledná časť februára vietor a sneh.

womangalérie VŠETKY