SPÄŤ
Ezoterika

Lunárny kalendár od 8. januára 2018

Od: Jana Vančová 7.1.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Chcete vedieť, čo vás čaká počas nasledujúcich dní?

V akých oblastiach môžete mať úspech a čo si bude lepšie odložiť na inokedy? Prečítajte si náš nový Lunárny kalendár od 8. januára!

Lunárny kalendár od 8. januára 2018

Lunárny kalendár od 8. – 9. januára:

Tieto dni je Mesiac v znamení Váh a to je čas, ktorý je vhodný na návštevu rôznych kultúrnych podujatí, výstav, dobre urobíte, ak sa vyberiete do divadla či kina, alebo si aspoň urobíte doma pekný večer a pozriete si pekný film alebo budete počúvať príjemnú hudbu.

Zdravie a krása:

Váhy pôsobia na oblasť bokov, obličiek a močového mechúra. Dbajme na to, aby naše obličky dobre pracovali  a aby dostatočne čistili krv, a preto dodržiavajme kvalitný pitný režim. Počas dňa by sme mali vypiť 2 – 2,5 litra vody a bylinkových čajov, ale vyhýbajme sa sýteným a sladeným nápojom. V tieto dni si varíme močopudné čaje a čaje na podporu činnosti obličiek. Do svojho jedálnička zaraďujme zeler a stonkový zeler, pretože upravuje krvný tlak a čistí pečeň. Počas týchto dní sme aj veľmi náchylní na prechladnutie, preto sa teplo obliekajme, aj obúvajme. Aby sme podporili svoju imunitu, konzumujme aj cesnak, citróny, kyslú kapustu a tekvicové semienka – všetky tieto potraviny podporujú vylučovanie škodlivín z organizmu.

Záhrada a domácnosť:

Tieto dni sú vhodné umývanie a leštenie sklenených predmetov.

womangalérie VŠETKY