SPÄŤ
Ezoterika

Lunárny kalendár od 9. februára

Od: Jana Vančová 10.2.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Chcete vedieť, čo vás čaká počas nasledujúcich dní?

V akých oblastiach môžete mať úspech a čo si bude lepšie odložiť na inokedy? Prečítajte si náš nový Lunárny kalendár od 9. februára!

Lunárny kalendár od 12. decembra 2017

Lunárny kalendár od 9. – 11. februára:

V tieto dni je Mesiac v Strelcovi. Toto ohnivé znamenie prináša chuť na dobrodružstvá a nové, neraz aj vášnivé zážitky. Ak chcete prejaviť svoje city partnerovi, alebo človeku, na ktorom vám záleží a ktorého milujete, urobte tak v tieto dni, mimoriadne krásne chvíle môžete zažiť dokonca až do 13. februára… ♥  V týchto dňoch môžete prežiť aj krásne a zábavné chvíle so svojimi blízkymi a deťmi – dobre urobíte, ak im vymyslíte nejaký zábavný program.  Dni 9. a 10. februára sú vhodné aj na doplnenie svojho vzdelania a rozšírenie si obzorov. Ak by ste sa tohto roku radi strávili nejakú zaujímavú, či exotickú dovolenku, tento víkend je na jej plánovanie ako stvorený. Dni od 11. – 13. februára sú vhodné aj na zábavu, odpočinok, či návštevu kúpeľných miest. Rovnako tak je tento víkend vhodný aj na lyžovanie a korčuľovanie. 

Zdravie a krása:

Strelec ovplyvňuje stehná, krížovú kosť a pohyblivosť. Dobre urobíme, ak si v tieto dni nebudeme plánovať žiadne náročné prechádzky, túry, ani športové výkony. Naopak, tieto dni sú ideálne na teplé kúpele, saunu a masáže, ktoré sa v dňoch ubúdajúceho Mesiaca postarajú o to, aby sa škodlivé látky odbúrali z tela von. Večer si nohy natierajme liečivými masťami a pri oddychu si nohy vykladajme vyššie. Doprajme si aj zdravú, plnohodnotnú stravu a dostatočný prísun vitamínu C a E. V tomto čase je vhodné dopriať si aj kyslú kapustu, ktorá okrem vitamínu C obsahuje aj vitamín B12, ktorý je potrebný nielen pre duševnú činnosť, sviežosť a odbúravanie stresu, ale aj na nervovú sústavu, obnovu buniek, na kosti a svaly. Okrem toho, kyslá kapusta obsahuje aj veľa pyridoxínu, niacínu, kyseliny pantoténovej, draslíka, železa, horčíka a zinku. 

Záhrada a domácnosť:

Ak je dobré počasie, môžeme robiť presvetľovcí  rez jadrovín. Ak sa už nemôžete dočkať jari a práce v záhradke, môžeme si už teraz na okenné parapety do kvetináčov zasiať semienka rajčín, paprík, či fazuľky.

Kúzlo na to, ako byť úspešný:

Ak chcete mať v živote úspech, noste stále so sebou koreň zázvoru.

womangalérie VŠETKY