SPÄŤ
Ezoterika

Magické milovanie podľa hviezd

Od: Jana Vančová 11.12.2016
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Myslíte si, že máte vedľa seba toho pravého, či pravú? Alebo ich ešte stále hľadáte? Alebo máte tušenie, že ten, kto je po vašom boku, nie je celkom presne to, čo by ste potrebovali? Skúste si pozrieť, akého partnera vám poradia hviezdy – možno budete prekvapení, s akým partnerom by ste mohli zažiť skutočne hviezdne milovanie… 😛 

milenci zima

Baran

Keď je zaľúbený, je ako hluchý a slepý…
U Baranov platí: Buď všetko, alebo nič – zaľúbi sa buď na prvý pohľad, alebo nikdy. Keď stretne lásku, objekt jeho záujmu ho priťahuje ako mocný magnet – keď je zaľúbený, nevidí a nechce počuť nič iné. Chce len jedno: Nechať sa úplne opantať milovanou osobou! Magicky ich priťahujú Škorpióni, ale vzťahy s nimi bývajú zvyčajne zložité. Harmonické bývajú vzťahy s ohnivými znameniami – Strelcami, Levmi a Baranmi. Porozumenie by mohli nájsť aj u Vodnárov a Blížencov.

Býk

Romantický dobyvateľ…

Napriek tomu, že Býk ako predstaviteľ zvieracej ríše sa zdá byť útočný a veľmi temperamentný, človek – Býk sa vo vzťahu veľmi neponáhľa. Najprv sa snaží vytvoriť si určité bezpečné zázemie a až potom sa vrhá do záväzkov. Všetko má premyslené a ak sa už pre niekoho rozhodne, o svoju lásku sa stará naozaj príkladne. Veľmi dobre si rozumie s Býkom, Kozorožcom a Pannou, ktorí sú takisto zemnými znameniami zverokruhu. Dobrý vzťah však môže vybudovať aj s Rakmi a Rybami. Veľmi silne ho však priťahujú aj protiklady – Škorpióni a Blíženci.

Blíženci

Možná je veľká láska, ale i zrada…

Blíženci mávajú veselú povahu a takmer stále sa z niečoho tešia. Keďže ich lákajú nové veci, výzvy a dobrodružstvá, sú schopní veľkej lásky, ale i zrady – ak sa zase zaľúbia do niekoho iného a nechajú sa strhnúť vášňou… Priam magicky ich priťahujú Strelci, ale harmonicky by mohli nažívať s tými, ktorí sú im podobní, čiže s Blížencami, Vodnármi a Váhami. No a ak ide o romantiku, zaujímavé by to mohli byť aj s Levmi a Baranmi.

Rak

Dôležité je spojenie tela i duše…

Pre Rakov je veľmi dôležité, aby pri ich partnerovi išlo spojenie tela, duše i rozumu. Svoju lásku dokážu až neskutočne rozmaznávať a presne to isté očakávajú a vyžadujú aj od svojho partnera. Rodina je pre nich posvätná a bývajú verní. Veľmi silno ich priťahujú partneri – Kozorožci, najlepšie si však rozumejú s Rakmi, Rybami a Škorpiónmi. Mohlo by im to však dobre klapať aj s Pannami a Býkmi.

Lev

Náročný a vyberavý milenec…  

Lev je schopný vášnivo milovať, aj rozmaznávať a býva veľmi spoľahlivým partnerom. je veľmi náročný a jeho partner musí mať plno predností – nielen vonkajších, ale aj vnútorných. Veľmi silno ho však priťahuje dobrodružný Vodnár. Pekný vzťah môže mať aj s Blížencami a Váhami. Úplne najlepší partneri pre Leva sú však Strelci, Levi a Barani.

Panna

Dôležitá je dôvera…

Pre Pannu je najlepší taký partner, ktorý je v láske dôveryhodný a spoľahlivý. Na  takomto partnerovi potom Panna lipne a je mu bezvýhradne verná. Súčasne však naňho neustále žiarli. Veľmi silno ich priťahujú Ryby, ale celkom dobrý by mohol byť aj vzťah s Rakom. Panny sa najlepšie znesú s Pannami, Kozorožcami a Baranmi.

Váhy

Lásku treba mať aj v duši…

O Váhach sa hovorí, že sú to rodení diplomati, čo v tomto prípade znamená, že sa za každú cenu chcú vyhnúť konfliktu, robievajú veľa kompromisov, zabúdajúc na to, že ak je človek naozaj zaľúbený, je celkom prirodzené, že sa občas nechá svojimi citmi aj uniesť… Potom sa občas stáva, že sú sklamaní a cítia sa zradení. Veľmi ich priťahujú protikladní Barani a výborne vychádzajú aj s Vodnármi, Blížencami a Váhami. Dobrý vzťah by však mohli mať aj s Levmi a Strelcami.

Škorpión

Nekonečná energia…

Škorpióni bývajú veľmi vášniví a ich vzťahy bývajú preplnené emóciami. Ak milujú, tak milujú vášnivo a ten, koho milujú, môže byť skutočne šťastný. Ak však Škorpión nenávidí, treba si dať veľký pozor! Veľmi dobre by mu to klapalo s Rakmi, Rybami a Škorpiónmi, kým Býci ich priťahujú zase tým, že sú úplne iní. Dobrý vzťah by mohli mať aj s Kozorožcami.

Strelec

City víťazia nad rozumom…

Strelec nadovšetko miluje slobodu a nezávislosť, ale často je pod vplyvom emócií, vášne a silných citov. A tak sa stáva, že neraz do vzťahu vstúpi pod vplyvom silných emócií a neskôr, keď opadnú, môže to oľutovať. Trápi sa však viac vnútorne ako navonok. So Strelcami si veľmi dobre môžu ako partneri rozumieť Blíženci, ale aj ohnivé znamenia, ako Levi a Barani. Veľmi dobrý a pekný vzťah však môžu mať aj s Vodnármi a Váhami.

Kozorožec

Túžba po spoľahlivosti  

Ľudia narodení v znamení Kozorožca hľadajú u partnera spoľahlivosť, nadpriemernosť, silný intelekt a štýl. Určite aj preto, že Kozorožec presne tieto pozitíva má. Kozorožca priťahujú partneri narodení v znamení Raka, ale veľmi dobre si rozumejú aj so Škorpiónmi a Rybami. Ak by však túžili po harmonickom vzťahu, je veľmi pravdepodobné, že by ho mohli prežívať s Kozorožcom, Pannou, či Býkom.

Vodnár

Originálny – za každých okolností…

Keďže Vodnár chce byť vždy originálny, je mimoriadne náročný aj na svojho partnera – ak má byť podľa jeho predstáv, mal by sa s ním cítiť skvele nielen fyzicky, ale aj duchovne a intelektuálne. Vodnára priťahuje znamenie Leva, ale ako životní partneri sa k nemu hodia aj Váhy, Vodnári a Blíženci. Pekný a neopakovateľný vzťah však môžu prežiť aj so Strelcami či Baranmi.

Ryby

Potrebujú veľa lásky…  

Ryby sú veľmi citlivé a majú silnú potrebu lásky. Ak ich však naozaj ľúbime, mali by sme im nechať aj dostatok priestoru na to, aby mohli byť osamote, keď sa potrebujú ukryť pred svetom a byť sami so sebou. Zo znamení ich zvyknú priťahovať Panny, ale harmonický vzťah môžu mať aj s partnermi – Rakmi, Rybami, či Škorpiónmi. Dobre by sa im mohlo žiť aj s Kozorožcom, či Býkom.

womangalérie VŠETKY