Sny o upratovaní

Aj vy sa niekedy zamýšľate nad tým, čo asi tak môže znamenať sen, ktorý sa vám v noci prisnil? Okrem toho, že sny neraz odrzkadľujú to, na čo myslíme, alebo čím sa zapodievame, podľa mnohých vykladačov môžu v sebe skrývať proroctvo alebo niekedy zase symbolizovať a naznačovať veci, ktoré s nimi na prvý pohľad nijako nesúvisia. Samozrejme, úplnú výnimku tvoria sny, ktoré doslova predpovedajú budúcnosť. To je však už z iného súdka – takúto schopnosť majú iba niektorí z nás. Pozrime sa teraz na to, čo znamenajú naše sny…
upratovanie, dievcatko upratujeUmývanie riadu: Tento sen môže symbolizovať pocit túžby zmyť zo seba pocit hanby alebo odporu – často to môže súvisieť aj s nejakou sexuálnou skúsenosťou, na ktorú by sme najradšej zabudli. Takýto sen, podobne ako aj sen o umývaní si rúk, môže znamenať, že si želáme zbaviť sa zodpovednosti.
 
Upratovačka: Ak vo sne vidíme upratovačku uratujúcu dom alebo byt, môže to symbolizovať potrebu “poupratovať” si v sebe, ujasniť si mnohé veci a hodnoty a možno sa aj viac zaoberať niektorými zanedbanými kútikmi svojej osobnosti.
 
Metla: Môže symbolizovať potrebu snívajúceho zbaviť sa starých nyšlienok, zvykov a snaho pripraviť sa na niečo nové.
 
Vysávač: Ešte intenzívnejšie ako metla môže vysávač symbolizovať snahu zbaviť sa definitávne minulosti a svojich väzieb na minulosti. Vysávanie prachu môže vyjadrovať aj snahu odpútať sa od straty človeka, ktorý odišiel z nášho života,  alebo snahu zabudnúť na niečo, čo bolo…
 
Umývanie okien: Snažíme sa získať jasnejší pohľad na svet  a zorientovať sa v ňom, pretože máme pocit, že niektorým veciam celkom dobre nerozumieme. Možno potrebujeme vyriešiť nejakú nejasnú situáciu či problém a potrebujeme získať nadhľad.