Sprcha pre bohatstvo i dobrú náladu

Ak viete, ako sa správne sprchovať, môžete sa nabiť nielen dobrou náladou, ale aj zbohatnúť! Mágia vody je mocná… 

bohatstvo i dobrú náladu

 

Počuli ste už o tom, že sprcha je tajomné a zázračné miesto, kde nielen dokonale očistíme a prevoniame svoje telo, ale že v nej pôsobia magické sily, ktoré môžu mať na náš život a všetko, čo sa okolo nás deje, doslova zázračný vplyv?

Ako sa sprchovať? Sprchovacie know-how…

Je jedno, aký sprchovací šampón či mydlo si so sebou zoberiete do sprchy. Dôležité je len to, aby jeho vôňa vyhovovala našej nálade a aby sme okrem toho, že očistíme svoje telo, urobili niečo pre svoju náladu i prosperitu. Pri sprchovaní stojíme uvoľnene, kolená by mali byť mierne pokrčené a oči zatvorené, alebo aspoň prižmúrené. Nastavme si teplotu vody tak, aby nám bola príjemná a pokúsme sa vnímať kvapky vody na svojej pokožke. Predstavte si, že tečúca čistá voda sa pomaly mení na tečúce zlaté svetlo a nakoniec na zlato. Akoby sme sa kúpali v zlate. Skúste si vizualizovať, aké by to bolo, keby vám zlatá voda, ktorá vám steká po pokožke, pomaly vsakovala pod kožu. Predstavte si, že žiarite a že máte zlato v rukách, v peňaženke i na svojom účte. Po takejto príjemnej predstave pomaly otvorte oči a vráťte sa do reality.

Na čo ešte treba myslieť pri sprchovaní?

Pri sprchovaní sa pokúste sústrediť na kvapky vody, ktoré vám stekajú po pokožke a myslite aj na to, že prostredníctvom vodných kvapiek všetkými pórmi vnímate ich očistnú silu a že sa súčasne zbavujete všetkého negatívneho, čo sa vo vás nahromadilo a čoho sa chcete zbaviť. Pri sprchovaní je dôležité, aby sme si opakovali (keď už nie nahlas, tak aspoň v duchu) formulku “Všetko je dobré”. Je mimoriadne potrebné, aby sme svoje konštatovanie situovali do prítomného času! Určite teda hovorme “Všetko je dobré”, a nie “Všetko bude dobré”. Mohlo by sa totiž stať, že to “dobré” by mohlo ostať visieť niekde v nedohľadnej budúcnosti… A to predsa nechceme! Potrebujeme, aby nám bolo dobre a aby všetko bolo dobré práve teraz.

Ak sa radšej kúpeme… 

V prípade, že patríme k tým, ktorí si namiesto sprchy radšej ľahnú do vane, naplníme si vaňu príjemne teplou vodou, ľahneme si do vane a necháme sa nadnášať vodou. Nezabudnime si so zatvorenými očami opakovať ” Všetko je dobré”. Ak nemáme veľa času, naberme si ráno aspoň vodu do dlaní a ošpliechajme si tvár vodou – toto nás nielen osvieži, ale aj dobre naladí a dodá nám príval cennej energie. Potom si ešte chvíľu nechajme stekať vodu po rukách, zápästí a predlaktí. V prípade, že máme záhradu a je teplé počasie, doprajme si malé osviežujúce potešenie z toho, že si vonku necháme stekať vodu aj po nohách. Úplne nám postačí záhradná hadica, alebo hoci aj veľká krhla, v ktorej si vodu môžeme nechať mierne ohriať na slniečku a potom si vychutnať dobrodenie takejto slnkom nabitej vody na svojich nohách, či na pokožke svojho tela. Život nám ponúka množstvo malých radostí, s ktorými je život krajší.

Jasmína