SPÄŤ
Ezoterika

Mágia peňazí

Od: Jana Vančová 18.4.2015
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Chcete mať viac peňazí? Dobré čarodejnice a čarodejníci vraj vedia, ako na to: Skúste si prečítať a osvojiť zopár zaujímavých rád…

PeniazeVeľmi dôležitá je vraj farba peňaženky. Majstri Feng šuej odporúčajú nosiť peniaze v zlatej, červenej alebo zelenej peňaženke.

Ak chcete pritiahnuť k sebe peniaze, nikdy si do peňaženky nedávajte žiadne ústrižky zo šekov, účty z obchodu, papieriky, ani vizitky. V peňaženke by mali byť iba peniaze a platobné karty. Okrem nich už do peňaženky môže ísť iba talizman alebo fotografia s milovanej osoby.

Peniaze priťahujú ďalšie peniaze, preto si nenechávajte peňaženku nikdy prázdnu a rovnako tak ani účet v banke – mala by tam byť vždy aspoň malá suma.

♥ Dajte si do peňaženky veľkú bankovku, ktorú nikdy nerozmieňajte – bude ku vám priťahovať a lákať ďalšie peniaze.

Nikdy nehovorme, ani sa netvárme, že by nám boli peniaze ľahostajné. Aby sa peniaze u nás množili a prichádzali ku nám stále nové a nové, mali by sme aj tie, ktoré máme odložené doma, občas vziať do ruky, porozprávať sa s nimi a prepočítať ich. Energia peňazí si vyžaduje úctu.  Peniaze, ktoré máme doma odložené, však nikdy nepočítajme večer po západe slnka. Vždy iba cez deň.

Nikdy nehovorme o tom, že nemáme peniaze a že ich pravdepodobne nikdy ani nebudeme mať. Ani si to neuvedomujeme, ale takýmto spôsobom programujeme svoju budúcnosť tak, že peniaze skutočne nebudeme mať.

Dajte do každého rohu svojho príbytku nejakú bankovku (platnú menu) a nepoužívajte ju na žiadne platby. Tieto peniaze by vám mali pritiahnuť ďalšie peniaze.

Nikdy nepočítajme peniaze v prítomnosti iných ľudí – ľudská závisť vyvoláva veľmi negatívnu energiu.

Keď na jar po prvý raz budete počuť kukučku,, zazvoňte mincami v ľavej dlani – budete mať po celý rok peniaze (z toho vyplýva poučenie, že na jarnú prechádzku do lesa sa treba náležite pripraviť, aby sme mince skutočne mali v ľavom vrecku vtedy, keď kukučka po prvý raz zakuká 😛

♥ Ak pôjdete na návštevu k bohatým a šťastným ľuďom, zadívajte sa na strop a bez závisti v srdci si úprimne  zaželajte, aby ste takí šťastní a bohatí boli aj vy.  Ale pozor: skutočne nesmiete vo svojom srdci pociťovať závisť!

♥ Ak niekomu darujete peňaženku, vložte do nej aspoň nejakú malú bankovku, aby privolávala ďalšie peniaze.

♥ Do peňaženky si ako talizman vložte kamienok – tygrie oko alebo zlatý pyrit. Tieto kamienky môžu zlepšiť vašu finančnú situáciu. Ako?  Najlepšie je vyskúšať to 🙂

♥  Ak pôjdete do lesa a nájdete mravenisko, hoďte doň zopár mincí a zaželajte si,. aby ste mali toľko peňazí, koľko je v mravenisku mravcov. (Aj z tohto vyplýva, že na prechádzku do lesa si treba zobrať so sebou aspoň zopár mincí, aby sme dôležitý okamih neprepásli 😛
Želanie je vraj potrebné vysloviť nahlas a treba pritom vysloviť aj svoje krstné meno. Teda niečo v tom zmysle, že : Ja XY si želám, aby som mal toľko peňazí, koľko je v tomto mravenisku mravcov.  Nemyslíme to doslovne, ale obrazne, aby sme mali hojnosť.

♥ Aby ste si peniaze pritiahli do domácnosti, naučte sa byť štedrý a dobrý aj k zvieratkám a zvyknite si  prikrmovať vtáčiky.

♥ Nikdy nedávajte peniaze druhému človeku z ruky do ruky. Najlepšie je položiť ich na stôl. Ak to nie je možné, berte ich ľavou rukou a dávajte pravou rukou. Ak peniaze dávame alebo požičiavame inému človeku, zaželajme si, aby sa u nás peniaze množili a aby ich aj človek, ktorému ich dávame alebo požičiavame, mal dosť.

womangalérie VŠETKY