Talizmany podľa znamení

Viete, aké talizmany vám môžu priniesť šťastie?

Baran

Noste so sebou zlatú alebo pamätnú mincu, uloženú v červenom vrecku. Je dobré mať ju pri sebe pri dôležitých stretnutiach, pri ktorých si želáte úspech. Vo chvíli, keď sa dostanete do úzkych, stačí si na mincu pomyslieť…

Býk

Noste so sebou strieborný šperk alebo prívesok na kľúče, či k mobilu ktorý má tvar polmesiaca. Vo chvíľach, keď sa budete potrebovať sústrediť, sa s ním pohrávajte a žmoľte ho medzi prstami. Môžu to byť aj náušnice, prívesok na krk, či náramok. 

Blíženci:

Keďže sa vo vašom znamení skrývajú dve rozličné bytosti, potrebujete aj dva kamienky z miest, kde vám bolo dobre. Ideálne je, ak kamienky majú tvar trojuholníka – do stredu každého kamienka namaľujte malý žltý štvorec.

Rak

Prívesok, náušnice alebo iný šperk v podobe hviezdičiek – môže to byť aj morská hviezdica. Ideálne je, ak je tento šperk ešte aj osadený mesačným kameňom. Takýto šperk vám pomáha preklenúť ťažké chvíle.

Lev

Vládcom vášho znamenia je Slnko. Tento symbol (najlepšie, ak je v kruhu) umocňuje vaše psychické a fyzické sily. Môžete ho nosiť ako prívesok, na brošni, ako prsteň, alebo si symbolom Slnka označte veci, ktoré bežne počas dňa potrebujete.

Panna

Nílsky kríž je pre vás tým pravým talizmanom, ktorý má kúzelnú moc. Ak ho budete mať blízko pri sebe, bude vás dobíjať energiou a chrániť pred elektrosmogom

Váhy

Korytnačka je pre vás ten pravý talizman! Chráni vás totiž pred ľahkomyseľnými činmi, prebúdza tvorivosť a ochotu porozumieť druhým. Drevená figúrka korytnačky je to, čo by ste mali mať pri sebe, alebo sa na ňu aspoň dívať. Okrem toho, je aj symbolom plodnosti.

Škorpión

Potrpíte si na luxusné veci, takže vašimi ochrancami a „dodávateľmi“ energie sú drahé kamene, ako napríklad diamant, akvamarín, čierny opál, jaspis, či rubín.

Strelec

Vaším talizmanom by mal byť nebeský strážca – niekto, kto vás bude chrániť vo vašom rušnom a náročnom živote, i na cestách. Môže to byť figúrka anjela alebo svätého Krištofa, patróna všetkých cestovateľov, cestujúcich a vodičov.

Kozorožec

Vaším symbolom je skarabeus, ktorý je symbolom večného kolobehu života, múdrosti, zdravia a dlhovekosti. Skarabeus, v akejkoľvek podobe, prebúdza kladné rysy vašej osobnosti a umocňuje vlastnosti, vďaka ktorým sa rýchlo dokážete zorientovať v novej situácii, aj v ľuďoch.

Vodnár

Pri dôležitých stretnutiach majte pri sebe figúrku sovy, ktorá je symbolom múdrosti a sústredenia. V materiálnych záležitostiach zase pomáha čínska minca šťastia, ktorú by ste mali nosiť v peňaženke.

Ryby

Duševnú harmóniu a pohodu vám privodí všetko, čo nejako súvisí s vodou, alebo ju pripomína – lastúry, mušle, koraly alebo aj sošky či obrázky rýb. Ak si chcete privolať alebo udržať vernú lásku, mali by ste mať vo svojej blízkosti dvojicu delfínov- či už ako sošku, alebo na obrázku. Talizman môžete nosiť aj vo forme šperku, či prívesku na kľúče.