Viete, ktoré znamenia majú špeciálnu chémiu?

Medzi týmito znamenia to skutočne iskrí!

Či veríme v znamenia alebo nie, skúsenosti ukazujú, že niektoré znamenia boli pre seba navzájom jednoducho priam stvorené. Aké páry zažívajú vo vzťahu najviac vášne?

znamenia
stock.adobe.com

Baran a Vodnár

Vodnár zbožňuje skúšať nové veci, Baran má rád partnerov, ktorí nie sú strnulí a milujú dobrodružstvo. Keď Baran niečo navrhne, Vodnár to s nadšením schváli. Takto dokážu v intímnych vzťahoch uchovávať vášeň po celé roky. Na druhej strane, obe znamenia často vyhľadávajú zážitok mimo hlavný vzťah, takže s vernosťou to môže byť problematické.

Býk a Rak

Jednou z najdôležitejších vecí vo vzťahu pre Býka je vedieť, že sú pre partnera žiadaní. Rak dokáže poskytovať takúto pozornosť a podporu, pretože vždy stojí nohami pevne na zemi. S Rakom sa skvele otvorene komunikuje, čo Býk ocení, pretože vie na čom skutočne je.

Blíženci a Strelec

Obe znamenia potrebujú nezávislosť a u partnera zmysel pre slobodu. Takýto vzťah môže skvele fungovať, pretože ani jedno znamenie nezajíma, čo hovoria ľudia okolo a neprispôsobujú sa tomu ako by mal podľa iných vzťah vyzerať. Strelec vie tiež oceniť vášeň Blížencov pre všetko nové a zábavné.

Lev a Kozorožec

Na prvý pohľad sa zdá, že každý je z iného sveta, ale v skutočnosti môžu tvoriť skvelý pár s množstvom chémie. Lev je rodený vodca, ale ani Kozorožec nezaostáva, čo je pre Leva atraktívne. Kozorožec sa nebojí riskovať, čo je kvalita, ktorú Lev špeciálne oceňuje. Levovo nadšenie pre život udržiava vzťah stále aktívny a funkčný.

Mohlo by vás zaujímať

Manželstvá podľa hviezd

Manželstvá podľa hviezd

Je to vo hviezdach Zvykneme hovoriť, ak si nie sme celkom istí, ako to- či ono, čo nás ešte len čaká, nakoniec dopadne. Akoby to … Čítaj ďaľej

Panna a Škorpión

Pre Panny je veľmi dôležitá dôvera a lojalita. Potrebujú poctivého partnera, ktorému môžu dôverovať. Oceňujú aj citlivosť Škorpióna. Škorpión zase udržiava Pannu v reálnom živote, cíti sa pri nej uzemnený a pochopený.

Váha a Ryby

Váha potrebuje byť milovaná a milovať, Ryby sú citlivé, inšpirujúce. Obe znamenia  sa ľahko prispôsobujú potrebám toho druhého a veľa sa zo spoločného života učia. Namiesto hádok uprednostňujú plodnú komunikáciu a spolu dokážu rásť.

Chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si mesačný horoskop.