SPÄŤ
Knihy

Inšpirujte sa príbehom Lady Dermacol

Od: Henrieta Karabova 18.12.2017
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Ak hľadáte knihu, ktorá vám spríjemní nielen dlhé zimné večery, odporúčame do vašej pozornosti biografiu Olgy Knoblochovej – Lady Dermacol, prvej dámy československej kozmetiky, ktorá už pred mnohými rokmi rozlúštila tajomstvo krásy a nenechala si ho iba pre seba.

Lady Dermacol

Spolu so svojou dcérou Isabellou Hančlovou ďalej propaguje a tvorí ženskú krásu, ktorá sa stala aj hlavnou hrdinkou ich najnovšej knihy Lady Dermacol.

Lady DermacolČitateľom v nej predstavujú nielen osudový príbeh slávnej lady Dermacol, ale aj originálne kozmetické rady a návody, vďaka ktorým môže každý pozvať krásu do svojho vlastného života. Na knihe spolupracovala aj spisovateľka a publicistka Marie Formáčková, autorka a spoluautorka desiatok kníh, najmä životných príbehov známych osobností.

Olga Knoblochová ako profesionálna kozmetička učila ženy, že páčiť sa môže každý, stačí len vedieť, ako na to. Prešla svet krížom – krážom, zbierala skúsenosti a rozdávala svoje vlastné poznatky a zručnosti. Stala sa tiež spoluautorkou prevratného objavu v kozmetike, ktorým bol dokonale krycí Make-up Cover. Práve tento make-up sa stal prvým produktom dnešnej legendárnej českej kozmetiky Dermacol. Pani Olga stála nielen pri jeho zrode, ale pod záštitou tejto značky dokázala aj ďalšie zázraky a pokračuje v nich dodnes.

Kniha je dostupná v kníhkupectvách, v e-shope www.dermacol.sk a predajni Dermacol.

womangalérie VŠETKY