Láska ide cez žalúdok alebo Afrodiziaká v slovenskej kuchyni

Čo sú to afrodiziaká a ako prežívame zaľúbenosť? Naozaj ide láska cez žalúdok? Na tieto a mnohé ďalšie otázky ponúka odpovede najnovšia kniha známej etnologičky Kataríny Nádaskej Afrodiziaká v slovenskej kuchyni. Nájdete v nej tiež niekoľko desiatok receptov, ktoré napísali zaľúbenci na Slovensku pre vyvolených svojho srdca. Ich neodmysliteľnou súčasťou sú afrodiziaká, ktoré sprevádzajú ľudstvo odpradávna a aj dnes nám majú čo povedať. Recepty sú vyberané tak, aby nebol problém s ich prípravou a dostupnosťou surovín. Autorom fotografií je Dušan Křístek a jedlá pripravil uznávaný šéfkuchár Igor Čehy. Knižná novinka vychádza vo vydavateľstve Fortuna Libri. Viac na www.fortunalibri.sk.

Afrodiziaká v slovenskej kuchyni

Dobré jedlo dokáže nielen nasýtiť, ale i pozitívne naladiť. Kniha obsahuje jednoduché, a pritom chutné a na lásku účinné recepty, ktorých súčasťou sú afrodiziaká. Aj keby mal niekto obe ruky ľavé, v stave zaľúbenosti vykúzli podľa nich famózny pokrm, na ktorý jeho partner či partnerka nikdy nezabudne.

Čitateľská súťaž

Odpovedzte na súťažnú otázku a zapojte sa do súťaže. Traja z vás vyhrajú knihu od známej etnologičky Kataríny Nádaskej Afrodiziaká v slovenskej kuchyni.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!

Výhercovia:

  1. Mária Šimonová
  2. Ľubica Petrášová
  3. Tatiana Mauerová