Skutočný príbeh najznámejšej veštkyne

Aj v dnešnom racionálnom svete existujú veci nebom a zemou. Nepochopiteľné. Záhadné. Tajomné. A často ťažko prijímané.

Dôkazom toho je najznámejšia slovenská veštkyňa Zana a jej životný príbeh Z jej krvi. „Rada by som tou knihou oslovila nielen tých, ktorí na ezoteriku veria, či s ňou pracujú, ale najmä tých, ktorí neveria…“ prezrádza Zana.

Z jej krviKaždý sme totiž už zažili veci „nepochopiteľné“, tajomné, ktoré nevieme racionálne vysvetliť.
Zamysleli ste sa však nad tými situáciami hlbšie?
Pátrali ste po ich pôvode a najmä význame?
Skúste vnímať svet naokolo v širších súvislostiach aj so svojou minulosťou, odporúča veštkyňa Zana. „Pretože naša minulosť nie je len o nás. Je aj o našich predkoch. Je to jemná niť, ktorá nás spája s mnohými svetmi a ak im porozumieme, môžeme prežiť život v úžasných farbách,“ myslí si Zana.

Román Z jej krvi je skutočný príbeh najznámejšej slovenskej veštkyne a liečiteľky Zany. Začína sa príbehom jej praprastarej matky Olívie, ktorú v jej dobe považovali za bosorku, liečiteľku a vedmu. Žila na hrane vtedajšej spoločnosti, s ľuďmi, a predsa bez nich, no šťastná so svojím manželom a synmi.

Olívia zanechala prapravnučke obradný prsteň a podrobné zápisky s rodovými zaklínadlami a popismi, ukryté vo zvláštnej truhličke.

Zane sa tieto rodinné poklady dostali do rúk po viac ako storočí a spolu so zdedeným darom jasnovidectva určili jej ďalšiu cestu životom.

Zaninu životnú púť, nepochopenie rodiny, priúčanie sa i porozumenie inému svetu jej pomáhala prekonávať hrozenkovská bosorka Agáta, ktorá sa stala jej spriaznenou dušou a priateľkou. No aj v tých chvíľach Olívia držala ochrannú ruku nad svojou prapravnučkou a spoločne s vedmou Agátou jej pomáhala akceptovať skutočnosť, že je iná.

Pretože aj Zana má krv bosoriek.

Začítajte sa do novinky Z jej krvi.