AFTER: Sľub

Prvý diel s názvom AFTER: BOZK videlo v slovenských kinách vyše 60 000 divákov, čo znamená podobne silný ohlas, ako mal prvý diel série Twilight (85 000 divákov).

Lavínu nadšených ohlasov, lajkov, komentárov a zdielaní vzbudila na sociálnych sieťach už iba krátka správa, ktorá avizovala prvé zábery.

AFTER: Sľub
AFTER: Sľub

Už samotný teaser trailer filmového pokračovania sľubuje odvážnejší príbeh ako romantický úvod filmovej série s podtitulom Bozk.

Osudový vzťah vzornej Tessy a nebezpečného tajomného rebela Hardina prejde divokým vývojom i nečakanou zradou.

Predovšetkým silná láska zmenila samotnú Tessu. Hlavná hrdinka už totiž nie je tým nevinným dievčaťom. Stále je opojne zamilovaná, ale súčasne silnejšia a dospelejšia.

AFTER: Sľub
AFTER: Sľub

Tessa sa dozvedá krutú pravdu o začiatkoch jej vzťahu s Hardinom. Už neraz sa presvedčila, že chlapec, ktorého miluje, býva krutý, ale také poníženie nečakala ani v najhoršom sne…
Musí sa zmieriť s tým, že Hardin navždy ostane Hardinom. Že by sa v ňom až tak veľmi mýlila? Rozum aj blízki jej radia, aby dala od Hardina ruky preč, nebola by prvá, ktorú potupil a odkopol. Kvôli Hardinovi odstavila na vedľajšiu koľaj všetko, na čom jej záležalo – školu, kamarátov, mamu, priateľa… ďalšie sklamanie by nezvládla. Mala by sa zachovať rozumne a vykašľať sa naňho, skôr než sa popáli ešte viac.

No ľahko sa povie, ťažšie spraví, najmä pri pomyslení na vášnivé noci strávené v jeho náručí. Elektrizujúce dotyky. Nenásytné bozky. Hardin sa pred ňou kajá, vie, že sa dopustil najhoršej chyby v živote. Dokáže sa však naozaj zmeniť? Tessu čaká jedno z najťažších rozhodnutí.
Filmové pokračovanie svetového fenoménu AFTER: SĽUB príde do kín už toto leto! Nechajte sa rozpáliť!