Rozpráva sa s anjelmi

Judith Marshallová zažila už v detstve stretnutia s duchovnými bytosťami a viac ako dvadsaťpäť rokov sa venuje ich výskumu.

Moje rozhovory s anjelmiCestuje po svete a stretáva sa s ďalšími bádateľmi v tejto oblasti – od začiatočníkov po profesionálnych jasnovidcov, ktorí mali podobné zážitky.
Ich príbehy, vlastné skúsenosti, ako aj príbehy s osobné deťmi ju inšpirovali k napísaniu knihy Moje rozhovory s anjelmi, ktorou chce vyvolať hlbší záujem a vyššiu mienku o duchovnej metafyzike.

To, čo sa podarilo jej, dokáže každý človek. Možno aj vám komunikácia a zážitky s týmito duchovnými bytosťami obohatia život a poskytnú prepotrebnú oporu v ťažkých chvíľach. Anjeli sú naši ochrancovia, priatelia, pomocníci a sú po celý čas s nami. Keď sa aj vy naladíte na ich lásku a múdrosť, už nebudete len dúfať v duchovnú oporu. Skrátka o nej budete vedieť.

Ako sama hovorí, je človek s otvorenou mysľou a srdcom. Nie je jasnovidka. Ani médium.
„Anjeli sú všade okolo nás,“ tvrdí  Judith Marshallová vo svojej knihe Moje rozhovory s anjelmi, v ktorej nielenže podrobne charakterizuje všetkých anjelov aj ostatné duchovné bytosti, ale pridáva aj originálne návody na meditáciu na uľahčenie spojenia.

Začítajte sa do knihy Moje rozhovory s anjelmi:

Možno aj vy ste si položili podobné otázky, či už z prirodzenej zvedavosti, alebo ste zažili chvíle, ktoré vás nútili zamyslieť sa: potvrdilo sa vám nejaké tušenie, počas krízy sa vás zmocnil pokoj, vyskytlo sa priveľa náhod alebo ste mali pocit, že nie ste sami, hoci nikto iný v izbe nebol. Takéto stretnutia vedú k úvahám o podstate duchovného sveta a jeho fungovaní.

Vedenie, ochrana a inšpirácia sú doslova dary z nebies; kto by ich odmietal? Život je dosť ťažký aj bez ignorovania božskej siete, ktorá sa rozprestiera v našom vnútri i okolo nás. Sokrates, Ježiš, Mohamed, Georg Fridrich Händel, George Washington, William Blake, Ralph Waldo Emerson, Nikola Tesla, Ernest Shackleton, Carl Jung, J. R. R. Tolkien a Charles Lindbergh – tí všetci mali podobné zážitky, vedia o nich mnohí, „nadprirodzená“ pomoc je k dispozícii každému.

Názory sa líšia – na základe kultúrnych a náboženských postojov, výskumu, intuície a osobnej skúsenosti –, no nikto nemá monopol na pravdu. Vždy sa máme čo učiť a mali by sme byť zvedaví. Ako povedal francúzsky filozof Pierre Teilhard de Chardin: „Nie sme ľudské bytosti, ktoré majú duchovný zážitok. Sme duchovné bytosti, ktoré majú ľudský zážitok.“

Najmenej, čo môžeme urobiť, je pozrieť sa na problém. To najlepšie, čo môžeme urobiť, je zachovať si otvorenú myseľ, zbaviť sa zbytočných pochybností a nadviazať pracovný vzťah s dobroprajnými bytosťami, ktoré poznáme ako anjelov, ochrancov a sprievodcov.

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach