SPÄŤ
Prebiehajúce

Sedem príde do Dúbravky!

Od: Jana Vančová 9.10.2018
1 Hviezda2 Hviezdy3 Hviezdy4 Hviezdy5 Hviezd Ohodnoťte článok
Loading...

Súťaž o lístky na SEDEM v DK Dúbravka 26.10.2018

sedem

Elena Vacvalová, Oľga Feldeková, Marián Leško a Milan Lasica sa predstavia v populárnej talk show známej z televíznych obrazoviek v bratislavskom Dome kultúry Dúbravka už tento mesiac. – 26.10. 2018 o 19.00 hodine. Veríme, že si nenecháte ujsť neopakovateľné vtipné postrehy a komentáre na udalosti z domácej i zahraničnej politiky, spoločnosti a všetkého, čo život prináša. 

Atraktívnym hudobným hosťom večera bude Tomáš Buranowski, ktorý aktuálne prezentuje svoju novú pieseň Žena.  Zložil ju  po vystúpení na súťaži MISS Slovensko 2018, ktorá iste tiež zaznie na spomínanom podujatí.

BuranoWski – Žena

Tomáš Buranowski – Žena

Prinášame vám súťaž o lístky na podujatie SEDEM. Aby ste sa zapojili do súťaže, stačí, ak nám napíšete, ktorý glosátor je váš obľúbený. Ak sa zapojíte do súťaže do 21. 10. 2018, piati z vás môžu získať po 2 lístky na túto zaujímavú talk show.  Poprosíme, aby sa do súťaže zapojili naozaj len tí čitatelia, ktorí majú záujem o predstavenie v DK Dúbravka dňa 26.10.2018 o 19.00 hodine.  

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!!!

 

womangalérie VŠETKY