Tomáš Klus – šarm, talent a sexi hlas

Tomáš Klus poteší   fanúšikov  autogramiádou ešte pred začiatkom slovenského turné!

 Šarm, talent a sexi hlas prichádza na Slovensko! Obľúbený, oceňovaný a dokonca Zlatý slávik –  český pesničkár Tomáš Klus sa už nevie dočkať slovenských fanúšikov. Ešte pred začiatkom turné preto pre nich pripravil špeciálnu autogramiádu! Teší sa na to, ako sa s nimi porozpráva a pofotí už 2. novembra 2016 v Urban Space v Bratislave!

Tomáš Klus

Vraví, že nič nepotrebujú, len dobrú náladu  a úsmev. Oceňovaný hudobník bude fanúšikom k dispozícii celé dve hodiny. Tomáš Klus chystá po dlhšom čase turné po Slovensku a na autogramiáde porozpráva aj o tom, ako spolu s fanúšikmi zostavoval unikátny playlist. Talentovaný muzikant a jeho Cílová skupina navštívia v rámci „Recyklus tour 2016“ päť slovenských miest. Štartujú už 17. novembra v Žiline! 

Tomáš Klus

„Veľmi sa teším na autogramiádu, ktorú sme pripravili na 2. novembra. Pozývam všetkých do Urban Space v Bratislave od 15-tej hodiny. Pre mňa je dôležitý aj takýto kontakt s fanúšikmi. Môžeme si hneď vymieňať dojmy. Naozaj úprimne milujem ľudí a chcem sa s nimi rozprávať, ak majú o to záujem,”  – vraví Tomáš Klus.

Na autogramiáde sa fanúšikovia môžu s Tomášom fotiť aj rozprávať, dostanú podpis karty a informácie o turné „Recyklus tour 2016“.  V Urban Space na Námestí SNP v Bratislave im bude k dispozícii celé dve hodiny, do 17-tej. „Nepotrebujú naozaj nič. Žiadne ohlasovanie sa dopredu. Nutný je jedine úsmev, bez ktorého nepúšťame,“ –  usmieva sa aj samotný  Tomáš Klus. Link na klip k piesni Dobré ráno:https://www.youtube.com/watch?v=oLCr0VJkzyI 

            Zlatý Český slávik navštívi 5 slovenských miest od Bratislavy až po Košice. Fanúšikom sľubuje koncerty, aké ešte nezažili! Playlist je tentoraz totiž unikátny.

Polovicu piesní, ktoré zahráme, vybrali fanúšikovia hlasovaním. Druhú časť tvoria naše srdcovky a vďaka  tomu ide o najlepší pleják sveta. Verím, že slovenských fanúšikov potešíme. Slovenské publikum je skvelé. Nerozmýšľa ani minútu, či dá, alebo nedá interpretovi šancu zaujať. Jednoducho príde na koncert a je rozhodnuté baviť sa. Kontakt s ľuďmi je pre mňa veľmi dôležitý. Som presvedčený, že pre človeka všeobecne je to to najdôležitejšie,“ – dodáva Tomáš Klus.

            Tomáš Klus je skladateľ, spevák a herec. Je šťastne ženatý s o dva roky mladšou Tamarou a spolu vychovávajú dve deti – trojročnú dcéru Josefínu a polročného syna Alfréda. V roku 2007 vyhral s piesňou „List“ spevácku súťaž Czechtalent v Zlíne. O rok na to mu vyšiel prvý album „Cesta do záhu(d)by“. V roku 2009 vydal druhý album „Hlavní uzávěr splínu“. Ďalšie albumy vydal v nasledujúcich rokoch. „Racek“ v roku 2011, „Proměnamě“ v 2014 a naposledy „Anat život není“ v roku 2015. V súčasnosti má nový singel „Dobré ráno“. V septembri 2012 Tomáš Klus úspešne ukončil štúdium herectva na Divadelnej fakulte Akadémie múzických umení. Účinkoval napríklad v seriáli „Hop nebo Trop“, ale aj vo vianočnej rozprávke „Tajemství staré bambitky“. V roku 2010 sa stal spevákom roka hudobných cien Óčko a Anděl. V rokoch 2011 a 2012 získal strieborného a zlatého Českého slávika. Vystupuje so svojou Cílovou skupinou, ktorú tvoria kapelník Jiří „Krutič“ Kučerovský, basgitarista Jan „Zásada“ Lstibůrek a bubeník Petr „Extrém“ Škoda.
Vstupenky na aktuálne turné si môžete kúpiť v sieti Ticketportal.

TOMÁŠ KLUS – RECYKLUS TOUR 2016

17.11. ŽILINA, EVENT HOUSE

19.11. POPRAD, ARÉNA POPRAD

20.11. KOŠICE, GOOD ANGELS ARÉNA

22.11. TRENČÍN, MESTSKÁ ŠPORTOVÁ HALA

23.11. BRATISLAVA, HANT ARÉNA