Vypredá Paľo Habera aj pridaný bratislavský koncert?

Päť slovenských miest už zažilo neskutočnú energiu, najväčšie hity, jedinečnú atmosféru a fantastický výkon v podaní Paľa Haberu a skupiny TEAM začiatkom leta.

Paľo Habera

Koncert na 9. novembra je vypredaný už od júna a už aj viac ako 6000 vstupeniek je predaných na pridaný koncert 10.novembra!

Boli sme raz milovaní

 

“Chcem to zažiť ešte raz” – doslova prorocký názov má v prípade bratislavského koncertu turné Habera & TEAM Tour 2019 najnovší tohtoročný song od Paľa Haberu, ktorý nechýba ani v playliste na tejto šnúre. Po tom, čo sa už v júni vypredal ich koncert na 9.novembra na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave, nastalo zvažovanie: Pridať, či nepridať ďalší…?

Chcem to zažiť ešte raz

„Nebolo to ľahké rozhodnutie súhlasiť s ďalším pridaným koncertom turné…“ – prezrádza Paľo Habera a pokračuje: „.Áno, každého interpreta musí potešiť, keď je o jeho tvorbu záujem a info, že je „zimák“ v Bratislave vypredaný 5 mesiacov pred koncertom, je v našich končinách nie každodenná záležitosť, no určite by mi ten jeden koncert stačil… Rozhodujúci bol nakoniec len záujem fanúšikov – len to ma presvedčilo.  Vážime si ich,  a keďže nehráme až tak často a už sa nachádzame v pokročilejšom veku života, ktovie, či a koľkokrát nás ešte budú môcť vidieť hrať. Takže sa teším a určite si to všetci užijeme!“

Nároční:

Že to bolo správne rozhodnutie, o tom najlepšie svedčí aj množstvo predaných vstupeniek na pridaný dátum 10.novembra. Predaj bol spustený doslova len pred pár dňami… Pozitívna a neskutočná energia z letnej časti turné teda ešte nevyprchala. To je skvelá správa pre všetkých fanúšikov, ktorí ešte nestihli žiadny z koncertov alebo “chceli by to zažiť ešte raz”.

Vstupenky exkluzívne v sieti Predpredaj.sk

Zostávajúce koncerty Paľo Habera & Team 2019 Tour:

  • 9. novembra – Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
  • 10. novembra – Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava