Aké oči by ste chceli mať?

Páči sa vám vaša farba očí?

Alebo by ste si ju najradšej zamenili za nejakú inú? To, čo sme zdedili, nemôžeme len tak zmeniť, ale ak tak veľmi túžime po tom, aby naše oči mali aspoň v určitých okamihoch inú farbu očí, akú nám príroda nadelila, môžeme vyskúšať farebné kontaktné šošovky a pozerať sa na svet a do očí svojim najdrahším inými očami.

oči

Viete o tom, že farba, akú by ste si vybrali, môže veľa prezradiť o tom, ako by ste sa chceli pred okolitým svetom prezentovať? Neveríte? Tak si vyberte farbu, ktorá by vás na vašich očiach najviac fascinovala a prečítajte si o sebe niečo zaujímavé…

oči

Tyrkysová farba

Ak túžite po očiach, ktoré by mali tyrkysovú (modrozelenú) farbu, ste veselým človekom, ktorý rád a celkom bezprostredne zabáva spoločnosť, srší energiou a optimizmom a vaša prítomnosť je v každej spoločnosti neprehliadnuteľná. Vaša dobrá nálada a humor sú nákazlivé a máte tajomnú moc zlepšovať náladu ľudí.  Skrátka, tam, kde ste vy, tam je život a depresia nemá šancu. Ste očarujúca osobnosť a ľudia sa s vami cítia dobre. Aj ťažké chvíle a obdobia dokážete zvládnuť s úsmevom a celkom prirodzene.

očiMedová farba (orieškovo-hnedá)

Ženy, ktoré túžia po orieškovo-hnedých očiach,  milujú pocit, že ich niekto potrebuje a je odkázaný na ich pomoc. Sú to materské typy, ktoré druhých rady zahŕňajú pocitom bezpečia a ochrany, ako aj to, že sú vždy pripravené vypočuť svojich blízkych a ponúknuť im svoju pomoc. Mimochodom, práve takéto vlastnosti ľudia často očakávajú od svojich partnerov.

 

očiZelená farba

Zelené oči sú veľmi zvodné a ľudia, ktorí ich majú, veľmi dobre vedia, ako využiť svoj pôvab a vyžarovanie. Aj ženy, ktoré túžia po zelených očiach, veľmi dobre vedia o svojich kvalitách a šarme a vôbec ich neprekvapuje, že majú ctiteľov a obdivovateľov na každom kroku. Nechýba vám sebadôvera a keďže veríte, že ste krásna a zvodná, aj vaše okolie je o tom presvedčené!

 

očiModrá farba

Ak túžite po krásnych, jasných modrých očiach, znamená to, že chcete na svoje okolie pôsobiť priateľsky – a vo svojej podstate taká aj ste! Máte milú a zábavnú povahu, nechýba vám dobrá nálada a preto ste vo svojom okolí obľúbená. Zaujímavé je, že ľudia vo všeobecnosti považujú modrookých za úprimných a priateľských.

 

 

očiSivá farba

Ak túžite zaujímavo zmeniť svoj vzhľad sivými očami, znamená to, že ste pravdepodobne veľmi inteligentná bytosť – navyše veľmi premýšľavá, duchaprítomná a vynaliezavá. Aj tieto vlastnosti vás predurčujú na to, aby ste zvládali prácu pod tlakom. Nerobíte paniku a všetko s prehľadom zvládate aj vtedy, keď všetci okolo vás stresujú.

 

 

očiFialová farba

Ak túžite po fialovej farbe, znamená to, že by ste na ľudí okolo seba chceli pôsobiť záhadne a kreatívne. Ste uzavretá osobnosť, ktorá sa len tak niekomu so svojimi tajomstvami nezverí. Najradšej si so všetkými problémami poradíte vo vlastnej réžii – či už ide o riešenie problémov, úpravy domácnosti alebo o záležitosti, ktoré sa týkajú úpravy vašej postavy, či vizáže. Máte skrátka svoj priestor, do ktorého nechcete nikoho vpúšťať – a to vás robí slobodnými a dáva vám rozlet.

 

Save

Save

Save

Save