Kresbičky vás prezradia!

Aj vy máte vo zvyku pri telefonovaní alebo pri rozhovore len tak si niečo kresliť na papier? A viete o tom, že takéto kresbičky môžu o vás veľa prezradiť? Ide o to, že v takýchto situáciách kreslíme zvyčajne bez toho, aby sme na niečo konkrétne mysleli, takže ruka je vedená naším podvedomím a odzrkadľuje našu dušu a nálady.

srdiecka dreamstime_xs_23087366Kvety-a-stromyKreslíte stromy?
A majú vaše stromy veľa listov? Tak v tom prípade ste na seba a svoj život celkom pyšní. Vychutnávate si svoje úspechy a hovoríte o nich aj ostatným. V prípade, že vaše stromy nemajú veľa listov, signalizuje to, že sa cítite  vyčerpaní a potrebujete novú energiu a oddych!

Kreslíte kvety?
Ak kreslíte kvety, prekypujete citmi a máte zmysel pre romantiku. Tí, ktorí kreslia ruže, sú vraj momentálne opantaní láskou a myslia na príjemné veci, ktoré s ňou súvisia.  Slnečnica vraj znamená, že niekoho obdivujete (možno aj seba…), sedmikráska zase vraj signalizuje, že máte nejaké tajomstvo… Alebo maľujete kvety, ktoré majú odtrhnuté alebo odpadnuté hlavičky? To znamená, že vás ťažia veľké starosti – mali by ste sa o ne s niekým podeliť, alebo sa o tom aspoň s niekým blízkym poradiť.

SipkyKreslíte šípky, ktoré niekam smerujú?
V tom prípade to znamená, že sa podvedome riadite nejakým plánom – buď robíte všetko pre to, aby ste postúpili v zamestnaní, alebo máte nejaký spoločný plán s partnerom – žeby zlepšenie vzťahu, alebo túžba po potomkovi? Smerujú šípky nahor? To znamená, že ste presvedčení o tom, že ste si zvolili správnu cestu. Ak šípky smerujú nadol, utápame sa vraj v pochybnostiach o sebe samých a to nás zamestnáva viac ako náš životný plán. Potrebujeme novú stratégiu, aby sme sa posunuli ďalej.

SrdieckaKreslíte srdiečka?
Práve to, čo kreslíte, je momentálne u vás najzraniteľnejšie – srdiečka vraj kreslia dva typy ľudí: Tí, ktorí stoja na prahu rozchodu s partnerom, alebo, naopak, tí, ktorí sú čerstvo zaľúbení, sú veľmi šťastní, ale ešte trochu neistí.

Kreslíte vzory?
Jasné a pravidelné vzory sú typické pre ľudí – šéfov, ktorí majú organizačné schopnosti a ktorých aj iní radi posúvajú do vedúcej pozície… Zaoblené vzory môžu nasvedčovať tomu, že by ste chceli síce byť v popredí, ale nechcete prevziať zodpovednosť…Hviezdicky

Kreslíte hviezdy?
Ak kreslíte hviezdy, túžite po tom, aby sa vaše želania splnili… Ak kreslíte veľkú hviezdu s mnohými detailami, znamená to, že máte určitý – konkrétny cieľ, ktorý chcete bezpodmienečne dosiahnuť. Ak kreslíte veľa malých hviezd, znamená to, že túžite po tom, aby sa váš život zmenil. V každom prípade, dobrá správa je, že ten, kto kreslí hviezdy, je optimista – určite sa vám podarí to, po čom túžite.